Meghan Markle i księżna Kate razem w Londynie na Wimbledonie Meghan Markle i księżna Kate razem na meczu tenisowym Meghan Markle i księżna Kate razem na meczu tenisowym Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
Meghan Markle i księżna Kate razem w Londynie na Wimbledonie
East News
Naprawdę się nie lubią?
1/5
Meghan Markle i księżna Kate razem w Londynie na Wimbledonie
East News

Podczas, gdy ich mężowi książę Harry i książę William oglądali zapewne mecz Anglia-Belgia na Mundialu, księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się na Wimbledonie. To było ich pierwsze wspólne wyjście bez mężów. Wspólnie oglądały pojedynek Angelique Kerber - Serena Williams, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem Niemki, która wygrała 6:3, 6:3 i zdobyła swój trzeci tytuł wielkoszlemowy. Z pewnością wynik tego pojedynku nie ucieszył Meghan Markle, która gorąco kibicowała swojej przyjaciółce Serenie. Tenisistka zna się z aktorką od lat i była nawet na jej ślubie z Harrym. Dlatego Meghan nie mogło zabraknąć na wczorajszym finale, jednak musiała pogodzić się z porażką przyjaciółki. Całe szczęście miała obok siebie Kate, która wraz z nią oglądała spotkanie. Obecność ich obu na trybunach zaskoczyła wielu, bowiem od kilku tygodni sporo pisze się na temat konfliktu między Kate a Meghan. Jednak księżne robiły wczoraj wszystko, żeby uciąć plotki! Jak? Zobacz kolejne slajdy!

 

Zobacz: Księżna Kate czy Meghan - która wyglądała lepiej podczas Wimbledonu? POJEDYNEK

2/5
Meghan Markle i księżna Kate razem na meczu tenisowym
East News

 

Meghan i Kate podczas spotkania wyglądały na zrelaksowane i uśmiechnięte. Widać było, że dobrze czują się razem, na bieżąco komentowały mecz, uśmiechały się do siebie. Jeśli rzeczywiście serdecznie się nie znoszą, jak twierdzą brytyjskie media, to wczoraj zdecydowanie robiły "dobrą minę do złej gry". Nikt, kto patrzył na nie, nie mógł stwierdzić, że jest między nimi konflikt. A kiedy rzekomo się on zaczął?

3/5
Meghan Markle i księżna Kate razem na meczu tenisowym
East News

Początkowo wydawało się, że księżną Kate i Meghan Markle łączą bardzo dobre relacje, jednak zaraz po ślubie aktorki i księcia Harry'ego pojawiły się doniesienia o konflikcie między nimi. Punktem zapalnym był ponoć fakt, że to Meghan a nie Kate znalazła się na liście najbardziej wpływowych kobiet według magazynu "Vogue"! 

Jako dwurasowa feministka z Ameryki ma niebywały wpływ na kształtowanie i tworzenie nowej tożsamości monarchii XXI wieku - można było przeczytać w magazynie. 

Jednak to był dopiero początek, bo później zaczęła się walka o sympatię królowej...

4/5
Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
East News

Po tym, jak Meghan pojechała w pierwszą oficjalną podróż z królową, media zaczęły rozpisywać się o tym, że Elżbieta bardzo polubiła żonę swojego ukochanego wnuka i... woli ją od Kate!

Królowa uwielbia ciepłą osobowość Meghan, inteligencję i poczucie humoru. Meghan była w Pałacu Buckingham na popołudniowej herbacie z królową Elżbietą. Rozmawiają o różnych rzeczach - od pracy charytatywnej Meghan, po opowieści o jej karierze aktorskiej i naukę królewskiego życia", mówił informator magazynu Life & Style.

Te słowa z pewnością nie ucieszyły Kate, ale i tak na Wimbledonie nie dała po sobie poznać, że nie przepada za Meghan. Choć niektórzy uważają, że mimo uśmiechów i serdeczności, księżne i tak pokazały, że są z zupełnie innych światów. O co chodzi? Zobacz kolejny slajd!

5/5
Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
East News

Niektórzy twierdzą, że zachowanie na Wimbledonie to tylko pozory, a księżne nie przepadają za sobą, o czym świadczą... ich stroje! Meghan postawiła na komplet od Ralpha Laurena - spodnie i koszula w paski. Kate na sukienkę od Jenny Packham ( z nadrukiem przypominającym tenisowe piłeczki). Jedna spodnie i paski, druga sukienka i piłeczki. Czy fakt, że dobrały kompletnie inne stroje może świadczyć o tym, że się nie znoszą? Wydaje nam się, że to mocno naciągana teoria ;)

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle