Meghan Markle w kapeluszu Thomas Markle i Meghan Markle Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
Meghan Markle w kapeluszu
East News
Problemy w raju?
1/4
Meghan Markle w kapeluszu
East News

 

Thomas Markle znów jest aktywny w mediach! Przed ślubem jego córki Meghan z księciem Harrym, Thomas chętnie udzielał wywiadów i relacjonował swoją podróż do Londynu. Kilka dni przed ślubem wyszło na jaw, że Thomas Markle otrzymał wynagrodzenie od mediów za opowiadanie o Meghan i pokazywanie jej prywatnych zdjęć. Rodzina królewska była wściekła, Thomas Markle nie zniósł krytyki i tuż przed ślubem przeszedł zawał serca, z powodu którego ostatecznie nie pojawił się na ślubie córki. Teraz znów udziela wywiadów na temat księżnej Sussex. Thomas Markle pojawił się przed kamerami gazety "The Sun". Ojciec Meghan Markle powiedział, że aktorka po ślubie z księciem Harry'm została od niego odizolowana i nie może z nią utrzymywać kontaktu. 

 

Ojciec Meghan Markle twierdzi, że jego córka cierpi, nie jest sobą i żyje pod presją. 

 

- Widziałem jej uśmiech przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To nawet nie jest sceniczny uśmiech - to uśmiech bólu. To mnie naprawdę martwi - mówił Thomas Markle w rozmowie z "The Sun".

Co na to Meghan? Jak zareagowała na jego słowa?

Zobacz: Księżna Meghan złamała protokół nawet na oficjalnym zdjęciu z chrzcin Louisa? Chodzi o jeden szczegół! Jaki?

2/4
Mat. prasowe

Thomas Markle zdradził, że nie utrzymuje kontaktu z córką, choć bardzo by tego chciał. Twierdzi, że numer telefonu, który dostał, aby kontaktować się z Meghan, nie działa.  Thomas Markle nie otrzymał też żadnego adresu, pod którym mógłby wysłać list do córki. Uważa, że rodzina królewska nie pozwala Meghan utrzymywać z nim kontaktu. Jak na słowa ojca zareagowała Meghan?

3/4
Thomas Markle i Meghan Markle
East News

W dniu, w którym ukazał się wywiad ojca aktorki, Meghan Markle pojawiła się na otwarcie wystawy poświęconej Nelsonowi Mandeli. I choć w towarzystwie Harry'ego uśmiechała się, pojawiają się głosy, że Meghan bardzo cierpi z powodu wywiadu ojca. 

Jest oszołomiona jego działaniami i nie wie, jak sobie z tym poradzić. To bardzo smutne, bo powinna móc mu zaufać, ale on jej to uniemożliwia. Wydaje się, że Meghan żyje jak w bajce, ale wcale nie jest tak doskonale. Zachowanie ojca łamie jej serce - donosi źródło hollywoodlife.com.

Co teraz zrobi Meghan? Czy porozmawia z ojcem?

4/4
Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
East News

Czy Meghan skontaktuje się z ojcem?

Meghan ma na głowie wiele nowych rzeczy, chciała zachować relacje z ojcem, ale jednocześnie musi być lojalna rodzinie królewskiej. Jego najnowszy wywiad nie pomaga w tym - donosi informator.

Rodzina królewska nie zamierza zostawić sprawy. Ponoć ojciec Meghan ma dostać od dworu dom w Wielkiej Brytanii oraz miesięczną pensję. Czy to go "uciszy"?

Więcej na temat Meghan Markle