Meghan Markle, królowa Elżbieta II Suknia ślubna księżniczki Eugenii Meghan Markle, książę Harry
East News
Musiała to robić akurat w dzień ślubu?
1/4
East News

 

Pałac Kensington ogłosił na Twitterze, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka! Dla fanów królewskiej pary jest to spełnienie marzeń. Baczni obserwatorzy rodziny królewskiej od dawna twierdzili bowiem, że Meghan Markle już niebawem zostanie mamą. Jednak zanim ta informacja trafiła do mediów, Harry musiał przekazać tę radosną nowinę komuś wyjątkowemu. Niestety, młodzi zrobili to w bardzo złym momencie... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Meghan i Harry mają już imię dla dziecka?! Czy królowa je zaakceptuje?

2/4
Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News

 

Według protokołu królowa Elżbieta powinna jako pierwsza dowiedzieć się o wszelkich nowych potomkach w rodzinie królewskiej. Meghan i Harry musieli więc dopilnować, aby ta informacja nie wyciekła do mediów zanim przeprowadzili rozmowę z przyszłą prababcią. Podobno młodzi zdecydowali się to zrobić podczas ślubu księżniczki Eugenii, który miał miejsce 12 października. Meghan i Harry dwa dni później wyjeżdżali do Australii, więc był to naprawdę ostatni dzwonek. Zakochani bali się bowiem, że zagraniczne media dopatrzą się u księżnej Sussex ciążowych krągłości. 

 

Zobacz także: Księżna Meghan ogłosiła swoją ciążę dopiero teraz, ale zdjęcia zdradzały ją od kilku tygodni. Zobaczcie!

 

Podobno królowa Elżbieta jest zachwycona faktem, że już niedługo po raz kolejny zostanie prababcią. Nie wszystkim jednak spodobało się, że Meghan Markle i książę Harry przekazali tę nowinę podczas ślubu księżniczki Eugenii. Kto uważa, że książęca para zabrała całe show nowożeńcom? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Suknia ślubna księżniczki Eugenii
East News

 

Według doniesień zagranicznej prasy matka panny młodej, Sarah Ferguson, uważa, że Harry i Meghan popsuli jej córce ten wyjątkowy dzień. Bratowa księcia Karola jest zdania, że para mogła się wstrzymać i nie odwracać uwagi od księżniczki Eugenii.

Tę wersję mogą potwierdzać posty, jakie Sarah Ferguson publikuje na swoim Twitterze. Tuż po tym, jak w mediach pojawił się oficjalny komunikat dotyczący ciąży Meghan Markle, ciotka Harry'ego nie umieściła w internecie gratulacji, tak jak zrobili to inni. Zamiast tego Sarah Ferguson opublikowała serię zdjęć ze ślubu swojej córki! Chyba naprawdę ma z tym spory problem...

 

 

4/4
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Wy również uważacie, że Meghan i Harry popsuli księżniczce Eugenii jej wyjątkowy dzień? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: Meghan Markle nie była w humorze na ślubie księżniczki Eugenii! Wyciekło nagranie