East News
1/4
East News

 

Meghan Markle i książę Harry z radością oczekują przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Nie oznacza to jednak, że znikają z życia publicznego. Wręcz przeciwnie, Meghan i Harry są właśnie w podróży po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Tonga. Wszyscy bacznie obserwują przede wszystkim brzuszek księżnej Sussex, który z dnia na dzień wydaje się być coraz większy. Meghan Markle potrafi go także umiejętnie uwydatnić. To zasługa pięknych kreacji, które przygotowała na tę okazję. Podczas wizyty na Fidżi księżna Sussex zaprezentowała między innymi piękną, błękitną suknię. Kto ją zaprojektował i ile kosztowała? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej galerii!

 

POLECAMY: Meghan Markle naraża życie swojego dziecka?! To, co robi, jest bardzo niebezpieczne dla maleństwa!

2/4
East News

 

Meghan Markle w błękitnej sukience. Ile kosztowała?

 

Meghan Markle na obiad z prezydentem Fidżi wybrała zjawiskową, niebieską suknię do samej ziemi. Trzeba przyznać, że ta kreacja nie jest tania. Błękitna suknia brytyjskiej marki Safiyaa kosztuje bowiem ponad 5300 zł. Musimy jednak przyznać, że jest ona warta swojej ceny. Meghan Markle wygląda w niej jak bogini. Co więcej, sukienka pięknie podkreśliła ciążowe kształty księżnej Sussex. Czysta perfekcja! 

 

3/4
East News

 

Meghan Markle do swojej zjawiskowej sukni dobrała także piękne, diamentowe kolczyki. Podobno zostały one pożyczone, jednak zagranicznym dziennikarzom nie udało się dowiedzieć, kto był tak miły i użyczył jej tej wyjątkowej biżuterii. 

4/4
East News

 

Jak wam się podoba najnowsza kreacja Meghan Markle? Jest warta swojej ceny? 

 

POLECAMY: Czuły gest Meghan Markle! Księżna wyjątkowo dba o swój ciążowy brzuszek!

Więcej na temat Meghan Markle