Meghan Markle i książe Harry w Kanadzie Meghan Markle  w serialu Suits Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle i książe Harry w Kanadzie
East News
Meghan zrezygnuje z kariery aktorskiej?
1/5
Meghan Markle i książe Harry w Kanadzie
East News

Meghan Markle to nowa ukochana następcy brytyjskiego tronu, księcia Harry'ego. Ich związek budzi sporo emocji, bo aktorka jest starsza od księcia o trzy lata, a do tego jest po rozwodzie, co nie czyni z niej idealnej kandydatki na księżniczkę. Jednak książę Harry, który zasłynął w prasie wieloma skandalami, zdaje się tym nie przejmować i coraz chętniej pokazuje się ze swoją ukochaną. Teraz zagraniczne media donoszą, że ostatnio w życiu zawodowym Megan zaszły spore zmiany. Jakie? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: Koniec z efektem Kate? Teraz kobiety wzorują się na dziewczynie księcia Harry'ego! Jej baleriny to HIT!

2/5
Meghan Markle  w serialu Suits
Mat. prasowe

Ukochana księcia zasłynęła głównie rolą w amerykańskim serialu "Suits", w którym gra seksowną prawniczkę. Serial przyniósł jej międzynarodową sławę, ale teraz zdecydowała się zrezygnować z tej roli. Dlaczego? Okazuje się, że jako przyszła narzeczona księcia, nie może kontynuować swojej kariery aktorskiej i musi wycofać się z serialu Suits. Ponoć już przekazała reżyserowi serialu, że sezon, który kręci obecnie, będzie jej ostatnim.

„Meghan wie, że nie może w tym samym czasie grać i być księżną. Jest szczęśliwa, że może poświęcić swoją karierę” - mówi informator Daily Star.

Czym w takim razie będzie zajmować się teraz Megan? I czy rzeczywiście książę Harry jej się oświadczy?

ZOBACZ: Uczucie kwitnie! To pierwsze takie zdjęcia księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zaręczyny tuż tuż?

3/5
Meghan Markle, książę Harry
ONS

Megan planuje zaangażować się w pomoc charytatywną. 

„Bardzo podoba jej się praca charytatywna w UNICEF i będzie poszerzała swoje charytatywne zaangażowanie, gdy stanie się księżną na pełen etat.” - podają zagraniczne media.

A co o związku z Harrym mówiła Megan?

4/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle i książę Harry spotykają się od ponad roku, ale w pierwszych miesiącach związku ukrywali się przed mediami. Dopiero niedawno pokazali się oficjalnie jako para podczas jednego z wydarzeń charytatywnych w Kanadzie. Megan udzieliła nawet wywiadu, w którym otwarcie opowiedziała o swoim związku z księciem. Co zdradziła?

– Spotykaliśmy się w tajemnicy przez sześć miesięcy, zanim wyszło to na jaw. Jedyna rzecz, jaka się zmieniła, to percepcja ludzi. Ja się nie zmieniłam, jestem ciągle tą samą osobą i nigdy nie definiowałam siebie poprzez ten związek – zapewnia Meghan Markle. 

Dlatego mówi się, że książę oświadczy jej się przed świętami? 

5/5
Meghan Markle, książę Harry
ONS

Mówi się, że książę Harry planuje oświadczyć się Megan przed świętami, bo chciałby, żeby mogła uczestniczyć w świątecznym spotkaniu z rodziną królewską, a status narzeczonej może jej zapewnić zaproszenie od królowej Elżbiety II. Jako dziewczyna księcia nie będzie mogła raczej liczyć na taki zaszczyt. Myślicie, że wkrótce usłyszymy o zaręczynach tej pary?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle