East News

Niesamowita reakcja księżnej Kate na wiadomość o ciąży Meghan! Tego się nie spodziewaliśmy!

East News

Od kiedy Meghan Markle została narzeczoną ksiecia Harry'ego, zaczęła budzić ogromne emocje. Nie da się ukryć, że od tego momentu księżna Kate zeszła na dalszy plan i podejrzewano, że jest to powodem chłodnych relacji obu pań. Teraz natomiast wyszło na jaw, w jaki sposób księżna Kate zareagowała na wiadomość o ciąży Meghan. Nie da się ukryć - nie spodziewaliśmy się takiego zachowania!

 

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Meghan i Harry po raz pierwszy o ciąży! Czy są gotowi na rodzicielstwo?

 

Jak księżna Kate zareagowała na ciążę Meghan?

 

Ciąża Meghan Markle została ogłoszona 15 października i nie da się ukryć, że była to najgorętsza wiadomość dnia. Jak się okazuje, jako pierwsza o ciąży została poinformowana królowa Elżbieta II, zgodnie z zasadami. Potem dowiedziała się reszta rodziny, a następnie cały świat. 

 

Co ciekawe, Meghan Markle o ciąży poinformowała rodzinę na ślubie księżniczki Eugenii, która nie była zachwycona faktem, że ktoś inny skradł jej show w tym najważniejszym dniu. Nie miała jednak wyjścia i musiała się z tym pogodzić. Z kolei jako pierwsza pogratulowała Meghan... księżna Kate! Podobno była zachwycona wiadomością o ciąży i chciała osobiście złożyć Meghan gratulacje. Nie jest natomiast tajemnicą, że księżna Kate chętnie udziela rad. Ostatnio wspierała swoją ciężarną siostrę Pippę, a teraz będzie miała okazję przekazać Meghan swoją wiedzę.

 

Spodziewaliście się, że księżna Kate będzie zachwycona ciążą Meghan? 

 

Przeczytaj też: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Zachwyca stylizacją i oddaje hołd Dianie, czyli pierwszewyjście Meghan od ogłoszenia ciąży

 

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Książę Harry i księżna Meghan ogłosili, że spodziewają się dziecka. I co dalej?

 

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka

Meghan Markle

Księżna Kate była zachwycona wiadomością o ciąży Meghan

Księżna Kate
ONS.pl

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23