East News

Od kiedy Meghan Markle została narzeczoną ksiecia Harry'ego, zaczęła budzić ogromne emocje. Nie da się ukryć, że od tego momentu księżna Kate zeszła na dalszy plan i podejrzewano, że jest to powodem chłodnych relacji obu pań. Teraz natomiast wyszło na jaw, w jaki sposób księżna Kate zareagowała na wiadomość o ciąży Meghan. Nie da się ukryć - nie spodziewaliśmy się takiego zachowania!

 

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Meghan i Harry po raz pierwszy o ciąży! Czy są gotowi na rodzicielstwo?

 

Jak księżna Kate zareagowała na ciążę Meghan?

 

Ciąża Meghan Markle została ogłoszona 15 października i nie da się ukryć, że była to najgorętsza wiadomość dnia. Jak się okazuje, jako pierwsza o ciąży została poinformowana królowa Elżbieta II, zgodnie z zasadami. Potem dowiedziała się reszta rodziny, a następnie cały świat. 

 

Co ciekawe, Meghan Markle o ciąży poinformowała rodzinę na ślubie księżniczki Eugenii, która nie była zachwycona faktem, że ktoś inny skradł jej show w tym najważniejszym dniu. Nie miała jednak wyjścia i musiała się z tym pogodzić. Z kolei jako pierwsza pogratulowała Meghan... księżna Kate! Podobno była zachwycona wiadomością o ciąży i chciała osobiście złożyć Meghan gratulacje. Nie jest natomiast tajemnicą, że księżna Kate chętnie udziela rad. Ostatnio wspierała swoją ciężarną siostrę Pippę, a teraz będzie miała okazję przekazać Meghan swoją wiedzę.

 

Spodziewaliście się, że księżna Kate będzie zachwycona ciążą Meghan? 

 

Przeczytaj też: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Zachwyca stylizacją i oddaje hołd Dianie, czyli pierwszewyjście Meghan od ogłoszenia ciąży

 

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Książę Harry i księżna Meghan ogłosili, że spodziewają się dziecka. I co dalej?

 

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka

Meghan Markle

Księżna Kate była zachwycona wiadomością o ciąży Meghan

Księżna Kate
ONS.pl

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle