Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Od kilku dni Meghan Markle i książę Harry przebywają z oficjalną wizytą w Maroku. Księżna Sussex pomimo zaawansowanej ciąży nie zrezygnowała z pełnienia obowiązków publicznych. Mało tego, tydzień temu 37-latka była w Stanach Zjednoczonych. Koleżanki wyprawiły jej huczne baby shower, łamiąc tym samym królewski protokół! 

Choć księżna intensywnie pracuje każdego dnia, to w ogóle nie wygląda na zmęczoną. Meghan urodzi już za kilka tygodni, jednak dalekie podróże nie są w ogóle dla niej obciążeniem. Zobaczcie, jak aktorka prezentowała się podczas ostatniego spotkania z królem Maroka. My jesteśmy zachwyceni jej stylizacją i formą! :) 

Zobacz także: Meghan Markle przyłapana w Nowym Jorku! Księżna znów złamała protokół

1/4
Meghan Markle w niebieskiej sukience w ciąży
EastNews

Meghan swoje pierwsze dziecko urodzi już wiosną tego roku. Do tej pory nie zdradziła, czy będzie to chłopiec, a może dziewczynka. Jednak według wielu plotek, książę doczeka się syna, który otrzyma imię w hołdzie księżnej Dianie, mianowicie Spencer (panieńskie nazwisko Lady Di).

2/4
Meghan Markle w niebieskiej sukience w ciąży
EastNews

Księżna Sussex w błogosławionym stanie zachwyca. Na spotkanie z królem Maroka Mohammedem VI Meghan założyła długą suknię od Caroliny Herrery. Włosy spięła w koczek i jak zawsze zdecydowała się na lekki, rozświetlający makijaż. 

 

3/4
Meghan Markle w niebieskiej sukience w ciąży
EastNews

Meghan i Harry wcześniej odwiedzili już targ w Rabat oraz byli w Moroccan Royal Federation of Equestrian Sports. Księżna zdecydowała się też na tatuaż z henny, który według marokańskich tradycji ma odpędzić złe duchy podczas porodu i przynieść szczęście oraz pomyślność matce i dziecku.

Tradycją kobiet w ciąży w Maroku jest posiadanie tatuażu z henny - powiedziała Mail Online jedna z dziewcząt.

4/4
Meghan Markle w niebieskiej sukience w ciąży
EastNews

Co sądzisz o stylizacji Meghan? 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle