Meghan Markle w ciąży
EastNews

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej już odliczają dni do porodu Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego jest w zaawansowanej ciąży. Najprawdopodobniej już za niespełna miesiąc urodzi swoje pierwsze dziecko. Choć Pałac Kensington wyjawił, że rozwiązanie nastąpi wiosną, to internauci są pewni, że księżna urodzi już pod koniec marca! 

37-latka będąc w 8. miesiącu ciąży nie zrezygnowała z pełnienia publicznych obowiązków. Kilka dni temu udała się do Maroka, gdzie wraz z mężem przyjrzała się działalności organizacji Education For All, która popularyzuje edukację wśród dziewcząt z ubogich rodzin. Podczas wizyty uśmiech nie schodził Meghan z twarzy. Księżna zdecydowała się nawet na wykonanie sobie tatuażu! Jak zareagował na to książę Harry

1/4
Meghan Markle w ciąży
EastNews

Choć dotarcie do Maroka zajęło im dłużej, niż planowali (samolot miał dwugodzinne opóźnienie), Meghan i Harry byli w znakomitych humorach. Książęca para odwiedziła jeden z internatów dla dziewcząt. Na miejscu jego mieszkanki przekonały Meghan do wykonania sobie tatuażu z henny! 

Tradycją kobiet w ciąży w Maroku jest posiadanie tatuażu z henny - powiedziała Mail Online jedna z dziewcząt.

Zobacz także: Meghan Markle dostała nowy pseudonim od pracowników pałacu! Nie zgadniecie, jak ją teraz nazywają!

2/4
Meghan Markle w ciąży
EastNews

Henna z naturalnych składników nie zaszkodziła w żaden sposób Meghan i jej dziecku. Tatuaż księżnej wykonała 17-letnia Samira. Ozdoba, która utrzyma się przez ok. 2 tygodnie ma, według marokańskich tradycji, odpędzić złe duchy podczas porodu. 

 

3/4
Meghan Markle w ciąży
EastNews

Księżna była zachwycona marokańską niespodzianką. Kobiety w ciąży tatuaż z henny wykonują sobie w trzecim trymestrze ciąży. Rytuał jest praktykowany od kilku tysięcy lat. Tatuaż ma również przynieść szczęście i pomyślność matce i dziecku.

Więcej na temat Meghan Markle