East News

Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów! To Kate, Camillę i Karola oskarża o donoszenie tabloidom!? Szokujące informacje

East News

W związku z niedzielnym wywiadem Meghan i Harry'ego w show Oprah Winfrey na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje! Wygląda na to, że to już prawdziwa wojna i każda ze stron wyciąga najcięższe działa... Po niedawnych oskarżeniach wobec Meghan opublikowanych w "Times" teraz pojawiają się doniesienia na temat wysoko postawionych członków rodziny królewskiej, którzy mieli dostarczać tabloidom informacje na temat Meghan Markle!

Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów?

Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że to co dzieje się obecnie na linii rodzina królewska a Meghan Markle to wojna! Burza medialna zaczęła się od informacji, że Sussexowie udzielą niemal dwugodzinnego wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym przerwą ciszę na temat odejścia z rodziny królewskiej. Rodzina królewska o wywiadzie dowiedziała się z mediów, co najbardziej zasmuciło Elżbietę II.  Ostatecznie królowa tuż przed emisją rewelacji Meghan i Harry’ego zdecydowała się wydać oświadczenie.

Po publikacji jednej z zapowiedzi wywiadu przez stację CBS w "Times" pojawiły się oskarżenia byłych pracowników pałacu dotyczące szokującego traktowania ich przez byłą księżną. Wygląda na to, że wymiana ciosów trwa! Pałac Buckingham zdecydował się wszcząć śledztwo w sprawie mobbingu, a tymczasem na jaw wychodzą kolejne rewelacje ujawniane w kolejnych zwiastunach wywiadu.

Meghan u Oprah wprost oskarżyła pałac, że utrwalali kłamstwa podawane przez media na ich temat. Okazuje się, że już wcześniej była księżna miała o to pretensje i jak donosi "News Daily" powołując się na anonimowego informatora, współpracującego wcześniej z Meghan, miała oskarżać trzech członków rodziny królewskiej o podejmowanie działań przeciwko niej! Jako pierwsza na liście pojawia się oczywiście Kate, a tuż za nią to Camilla i Karol mieli spiskować przeciwko aktorce!

Meghan Markle miała obsesję, że ktoś chce ją zniszczyć?

Z kolei z informacji opublikowanych przez "Daily Mail" wynika, że Meghan Markle i książę Harry już od dawna podejrzewali, że informacje na ich temat tabloidom przekazuje ktoś z bliskiego otoczenia, a podejrzewali o to nawet członków rodziny królewskiej. Aktorka miała mieć obsesję i obawiała się, że ktoś chce ją zniszczyć!

Sussexowie byli pewni, że oczerniające ich historie w prasie, na przykład słynna kłótnia z Kate podczas przymiarki przed ślubem w 2018 roku, musiały wyjść od kogoś z rodziny. Dziennikarzom musieli to przekazać sama Kate, Camilla, książę Karol albo ktoś z nimi związany. (...) Mieli obsesję, że ludzie w szarych garniturach chcieli ich za wszelką cenę zniszczyć - donosi Daily Mail. 

Wywiad Meghan i Harry'ego sprawi, że rodzina królewska całkowicie wykluczy ich ze swojego grona?

Zobacz także: Meghan Markle nie poleci na urodziny Elżbiety II. Jaką ma wymówkę i co zrobi Harry?

 

Wywiad Meghan i Harry'ego  z Oprah Winfrey odbył się w ich domu w Montecito w Kalifornii. 

Wywiad z Oprah Winfrey w domu Meghan i Harry'ego w Montecito w Kalifornii, Meghan i Harry w czasie nagrania
East News

Szczególnie zaskakujące są doniesienia na temat tego, że to sama Kate i Camilla miały donosić na Meghan do tabloidów. Te rewelacje mogą szokować. Sądzicie, że faktycznie takie sytuacje miały miejsce?

księżna Camilla, księżna Kate na urodzinach królowej
East News

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48