East News
Newsy

Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów! To Kate, Camillę i Karola oskarża o donoszenie tabloidom!? Szokujące informacje

Kto donosi na Meghan Markle w rodzinie królewskiej? Kto ją lubi najmniej?

W związku z niedzielnym wywiadem Meghan i Harry'ego w show Oprah Winfrey na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje! Wygląda na to, że to już prawdziwa wojna i każda ze stron wyciąga najcięższe działa... Po niedawnych oskarżeniach wobec Meghan opublikowanych w "Times" teraz pojawiają się doniesienia na temat wysoko postawionych członków rodziny królewskiej, którzy mieli dostarczać tabloidom informacje na temat Meghan Markle!

Kto zestarzeje się piękniej? Kate Middleton czy Meghan Markle? A co z innymi członkami rodziny królewskiej?

Meghan Markle ma w rodzinie królewskiej trzech wrogów?

Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że to co dzieje się obecnie na linii rodzina królewska a Meghan Markle to wojna! Burza medialna zaczęła się od informacji, że Sussexowie udzielą niemal dwugodzinnego wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym przerwą ciszę na temat odejścia z rodziny królewskiej. Rodzina królewska o wywiadzie dowiedziała się z mediów, co najbardziej zasmuciło Elżbietę II.  Ostatecznie królowa tuż przed emisją rewelacji Meghan i Harry’ego zdecydowała się wydać oświadczenie.

Po publikacji jednej z zapowiedzi wywiadu przez stację CBS w "Times" pojawiły się oskarżenia byłych pracowników pałacu dotyczące szokującego traktowania ich przez byłą księżną. Wygląda na to, że wymiana ciosów trwa! Pałac Buckingham zdecydował się wszcząć śledztwo w sprawie mobbingu, a tymczasem na jaw wychodzą kolejne rewelacje ujawniane w kolejnych zwiastunach wywiadu.

Meghan u Oprah wprost oskarżyła pałac, że utrwalali kłamstwa podawane przez media na ich temat. Okazuje się, że już wcześniej była księżna miała o to pretensje i jak donosi "News Daily" powołując się na anonimowego informatora, współpracującego wcześniej z Meghan, miała oskarżać trzech członków rodziny królewskiej o podejmowanie działań przeciwko niej! Jako pierwsza na liście pojawia się oczywiście Kate, a tuż za nią to Camilla i Karol mieli spiskować przeciwko aktorce!

Meghan Markle miała obsesję, że ktoś chce ją zniszczyć?

Z kolei z informacji opublikowanych przez "Daily Mail" wynika, że Meghan Markle i książę Harry już od dawna podejrzewali, że informacje na ich temat tabloidom przekazuje ktoś z bliskiego otoczenia, a podejrzewali o to nawet członków rodziny królewskiej. Aktorka miała mieć obsesję i obawiała się, że ktoś chce ją zniszczyć!

Sussexowie byli pewni, że oczerniające ich historie w prasie, na przykład słynna kłótnia z Kate podczas przymiarki przed ślubem w 2018 roku, musiały wyjść od kogoś z rodziny. Dziennikarzom musieli to przekazać sama Kate, Camilla, książę Karol albo ktoś z nimi związany. (...) Mieli obsesję, że ludzie w szarych garniturach chcieli ich za wszelką cenę zniszczyć - donosi Daily Mail. 

Wywiad Meghan i Harry'ego sprawi, że rodzina królewska całkowicie wykluczy ich ze swojego grona?

Zobacz także: Meghan Markle nie poleci na urodziny Elżbiety II. Jaką ma wymówkę i co zrobi Harry?

 

Wywiad Meghan i Harry'ego  z Oprah Winfrey odbył się w ich domu w Montecito w Kalifornii. 

Wywiad z Oprah Winfrey w domu Meghan i Harry'ego w Montecito w Kalifornii, Meghan i Harry w czasie nagrania
East News

Szczególnie zaskakujące są doniesienia na temat tego, że to sama Kate i Camilla miały donosić na Meghan do tabloidów. Te rewelacje mogą szokować. Sądzicie, że faktycznie takie sytuacje miały miejsce?

księżna Camilla, księżna Kate na urodzinach królowej
East News

Zobacz także
Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Jak na imię dostanie dziecko Meghan i Harry'ego?

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle po raz drugi zostanie mamą. Już w grudniu było już widać, że jest w ciąży! To zdjęcie ją zdradziło

 

Meghan Markle i książę Harry
East News
Newsy
Ile Meghan Markle i książę Harry zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey? Szokujące doniesienia!
Ile Meghan Markle i książę Harry zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey? Szokujące doniesienia!

O wywiadzie Meghan Markle i Harry'ego dla Oprah Winfrey mówi cały świat! Nic dziwnego, że stacja CBS, która zdecydowała się kupić prawa do emisji wywiadu zapłaciła za niego zaskakującą kwotę. Jak informuje "Daily Mail" Oprah chciał sprzedać wywiad też dla NBC i  Disneya ABC, ale wygląda na to, że to właśnie CBS złożyło najwyższą ofertę, która miała wynosić 9 milionów dolarów! A jaką kwotę za wywiad otrzymali Meghan i Harry? Tu pojawia się ogromne zaskoczenie! Ile Meghan Markle i książę Harry zarobią na wywiadzie dla Oprah Winfrey? Na wywiad Meghan i Harry'ego czekają wszyscy łącznie z rodziną królewską, która obawia się tego, co powie Markle na temat jej życia w Wielkiej Brytanii. Sussexowie dokładnie rok po opuszczeniu rodziny królewskiej, które jak przyznał Harry było dla niego "niewiarygodnie trudne" zdecydowali się przerwać ciszę i opowiedzieć, dlaczego tak naprawdę wyjechali do USA i jak planują ułożyć sobie życie za oceanem. Ich niemal dwugodzinny wywiad dla Oprah jeszcze przed emisją wywołuje mnóstwo kontrowersji i wygląda na to, że między Meghan a pałacem trwa wymiana ciosów .  Wywiad Oprah z Meghan i Harrym już teraz jest przez niektórych ekspertów ogłoszony najlepszym w całej jej karierze, dlatego nic dziwnego, że stacja CBS była gotowa zapłacić  9 milionów dolarów za prawa odo wywiadu i dystrybucji. A jaką kwotę otrzymali royalsi? Według informacji "Daily Mail" nie otrzymali wynagrodzenia za wywiad. Eksperci są zdania, że para i tak skorzysta na tym najbardziej, bo przyczyni się to do promocji ich marki osobistej, którą sami tworzą, wycenianej nawet na miliard dolarów.  W Polsce wywiad Meghan i Harry'ego będzie można obejrzeć na antenie...

meghan w czasie wywiadu u Oprah, obok zdjęcie rodziny królewskiej z uroczystości
East News
Newsy
Wiemy, kto mógł być rasistą w rodzinie królewskiej! To dwie słynne królewskie osobowości!
Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah przyznali, że w rodzinie królewskiej spotkali się z rasizmem. Mimo nacisków Oprah nie przyznali, kto konkretnie miał z nimi przeprowadzić rozmowę o kolorze skóry ich syna. Internauci są jednak pewni, kim mogły być te osoby.

Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey powiedzieli głośno o rasizmie w rodzinie królewskiej. Meghan miała przeżywać prawdziwy dramat, gdy okazało się, że bliscy Harry'ego dyskutują na temat koloru skóry ich syna. Była księżna Sussex dodała także, że powodem nienadania Archiemu tytułu księcia, także miał być jego kolor skóry, media szybko jednak tę tezę obaliły. Mimo tego wyznanie o rasizmie zelektryzowało wszystkie media. Kto miałby  posunąć się do rasizmu? Okazuje się, że najczęściej typowane są dwa nazwiska. Kto jest rasistą w rodzinie królewskiej? Podczas wywiadu Meghan nie chciała powiedzieć, kto brał udział rozmowie o kolorze skóry Archiego. Oprah Winfrey starała się wyciągnąć tę informację od pary, jednak bezskutecznie. W internecie więc wybuchła prawdziwa burza przypuszczeń. Internauci zaznajomieni z historią rodziny królewskiej i poglądami co po niektórych jej członków doszli do wniosku, że najbardziej prawdopodobnymi rozmówcami Meghan były dwie osoby. Na Twitterze rozgorzała więc zacięta dyskusja: Bez wątpienia rozmowa na temat koloru skóry miała miejsce pomiędzy Karolem, Williamem i Kate Lubię Meghan, ale wątpię, że rodzina królewska jest rasistowska. Gdyby była nie zgodziliby się przecież na ślub Harry'ego i Meg! Diana powiedziała kiedyś, że Karolowi nie podobało się, że Harry jest rudy, więc pewnie ciemny kolor skóry wnuka też by go przeraził Myślę, że to Karol i Camilla komentowali skórę Archiego Kamila pasuje do takiego zachowania, to pewnie ona Brytyjskie media zrobią wszystko, by uciszyć Harry'ego i Meghan, nigdy się nie dowiemy kim byli rasistowscy członkowie rodziny To na pewno był książę Karol! Internauci najczęściej wskazywali Księcia Karola i jego żonę,...

Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego
Newsy
Królowa Elżbieta II nie oglądała wywiadu Meghan i Harry'ego! Chodzi o zarzuty, jakie pojawią się wobec monarchini?
Królowa Elżbieta II nie oglądała wywiadu Meghan i Harry'ego! Chodzi o zarzuty, jakie pojawią się wobec monarchini?

Cały świat czeka na wywiad Meghan Markle i Harry'ego dla Oprah Winfrey, który jeszcze przed emisją wzbudził mnóstwo kontrowersji. Przed samym wywiadem królowa Elżbieta II miała wydać oświadczenie, a czy zamierza obejrzeć wywiad wnuka i jego żony w CBS? Okazuje się, że monarchini ma inne plany i nie zamierza ich zmieniać! Co  będzie robiła Elżbieta II w czasie, kiedy Meghan podzieli się ze światem swoja wersją dotyczącą "megxitu"? Królowa Elżbieta II nie zamierza oglądać wywiadu Meghan i Harry'ego! Rodzina królewska podjęła decyzję, że będzie dystansowała się wobec wywiadu Meghan i Harry'ego. Sussexowie dokładnie rok po opuszczeniu rodziny królewskiej zdecydowali się przerwać ciszę i udzielili wywiadu Oprah Winfrey . Świat z niecierpliwością czeka na rewelacje, jakie ma zdradzić Meghan, która jak wiadomo nie czuła się dobrze z etykietą obowiązującą w rodzinie królewskiej. Teraz współpracownicy pałacu zdradzili "The Sunday Times", że królowa nie zamierza oglądać wywiadu, bo oznaczałoby to, że musiałby spędzić na oczekiwaniu całą noc, a ma mnóstwo "ważniejszych spraw". W poniedziałek większość ludzi w Wielkiej Brytanii będzie myślała o powrocie szkół, otrzymaniu szczepionki, a w Pałacu szczególnie niecierpliwie czekać będą na wyjście księcia Filipa ze szpitala. Większość z tego, co zostało powiedziane, zaginie we mgle czasu. Historia uczy nas, że tylko prowadzący wywiad wygrywa na tych programach. - wyznali szczerze  przedstawiciele dworu dla "The Sunday Times". Co więcej okazuje się, że pałac nie zamierza zajmować się tą sprawą, która w Wielkiej Brytanii jest wprost nazywana "operą mydlaną" Meghan i Harry'ego: W pałacu...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik