Ciąża Meghan Markle
1/4
Ciąża Meghan Markle

 

Ciąża Meghan Markle wzbudza ogromne zainteresowanie! Nic w tym dziwnego, w końcu wiosną 2019 roku, księżna urodzi royal baby. To będzie wielkie wydarzenie nie tylko dla Wielkiej Brytanii, ale i całego świata. Okazuje się, że na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące ciąży księżnej Sussex.

 

Zobaczcie, jak wygląda opieka lekarska Meghan Markle...

 

Zobacz: Sojusz w pałacu Buckingham?! Wiemy, z kim Meghan Markle ma najlepsze relacje. Nie uwierzycie!

 

2/4
Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

 

Para o ciąży poinformowała podczas oficjalnej wizyty w Australii. Wiele osób zastanawiało się, czy tak długa podróż jest bezpieczna dla dziecka, ale jak się okazuje księżna Meghan ma doskonałą opiekę lekarską. Nie uwierzycie, ile osób czuwa nad zdrowiem przyszłej mamy i jej dziecka...

 

Zobacz: Księżna Meghan podjęła ważną decyzję w związku z porodem

3/4
East News

 

Do szczegółów opieki medycznej Meghan dotarł Daily Star i ten pilnie strzeżony sekret został ujawniony. Okazało się, że księżna Sussex korzysta przez całą dobę ze sztabu specjalistów, złożonego nie tylko z lekarzy. Zespół opiekujący się ciążą Meghan liczy, uwaga... aż 24 osoby!

 

Nie uwierzycie, kto znalazł się wśród nich! Zobaczcie...

4/4
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Księżna Meghan w każdej chwili może skorzystać z pomocy chirurgów, pediatrów, położnych i oczywiście ginekologów. Oprócz tego w skład medycznego sztabu wchodzi technik labolatoryjny, anastezjolog i neonatolog. Nad całą komunikacją w medycznym zespole czuwają mendżerowie.

 

Takiej ilości specjalistów się nie spodziewaliśmy! Czy to, aby nie przesada?

 

Zobacz: Już wiadomo, dlaczego księżna Meghan nosi coraz krótsze sukienki!

Więcej na temat ciąża Meghan Markle