Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

To dowód na to, że Meghan Markle naprawdę jest w ciąży?!

Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Po tym jak Meghan Markle pojawiła się w niebieskiej sukience, która podkreśliła jej (ciążowy?) brzuszek (Meghan Markle jest w ciąży? Sukienka podkreśla brzuszek), w mediach nie cichną plotki jakoby księżna Sussex z księciem Harrym naprawdę spodziewali się dziecka. Teraz dodatkowo te informacje podgrzał magazyn "Daily Star", który powołując się na swoje źródło, twierdzi że nauczyciele ze szkoły rodzenia przyjeżdżają do Meghan Markle i przechodzi ona już kurs przed narodzinami maleństwa. Sama mama Meghan była za to widziana w szkole rodzenia! Możliwe, że załatwiała tam wstępne formalności.

Dwoje naszych nauczycieli, Brandi i Hannah, jeżdżą do niej do domu, godzinę w jedną stronę, aby uniknąć niechcianej uwagi. Meghan nie chce zatrudniać dodatkowej opieki do dziecka, uważa, że to najlepsze rozwiązanie. Tym bardziej, że to coś, co Doria zawsze chciała zrobić, specjalizuje się już w prenatalnej jodze - donosi anonimowy informator "Daily Star".

Więcej: To kolejny dowód na to, że królowa Elżbieta ubóstwia Meghan! Takie prezenty daje się tylko bliskim osobom!

 

Najpierw niebieska sukienka podkreślająca brzuszek, teraz doniesienia o udziale w lekcjach w szkole rodzenia... Czy tych zbiegów okoliczności przypadkiem nie jest za dużo? ;) Jak myślicie, czy księżna Meghan naprawdę jest w ciąży?

 

Zobacz też: Meghan jest zazdrosna o Kate! Konflikt zażegna królowa?

 

Ślub Meghan i Harry'ego

Przypomnijmy, Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w maju tego roku. Meghan jest starsza od Harry'ego o cztery lata. Ale dla nich ta różnica wieku niewiele znaczy. Jak wyglądał ślub? Ceremonia, która odbyła się w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze, była naprawdę olśniewająca. Począwszy od wartej 400 tys. funtów sukni ślubnej Meghan, przez wystrój wnętrz, aż po oprawę muzyczną uroczystości, o którą zadbał dyrektor muzyczny kaplicy św. Jerzego James Vivian – wszystko zaplanowano perfekcyjne. Sześciuset zaproszonych gości usłyszało występy: wokalistki Karen Gibson, 19-letniego wiolonczelisty Sheku Kanneh-Masona, którego książę Harry poznał na jednej z imprez charytatywnych, i słynnej walijskiej sopranistki Elin Manahan Thomas.

 

ZOBACZ: Najpierw ślub, a potem... Czy książę Harry i Meghan Markle za rok zostaną rodzicami?

 

Meghan Markle naprawdę jest w ciąży?

Meghan Markle z zaokrąglonym brzuszkiem na Peace Gala Music w Londynie, pogłoski o ciąży
East News

 

Ta sukienka bardzo dziwnie układała się w okolicach brzuszka Meghan! Czy to ciąża?

Meghan Markle z zaokrąglonym brzuszkiem na Peace Gala Music w Londynie, pogłoski o ciąży
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13