East News

Wyciekły na jaw szczegóły sekretnego wyjazdu Meghan i Harry'ego... Nocne kluby i dużo alkoholu! Będzie skandal?

East News

 

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego przechodzi pierwszy poważny kryzys. Ponoć aktorka miała już dość życia w zamknięciu i przestrzegania sztywnych reguł protokołu. Meghan Markle miała nawet wyruszyć w samotną podróż do Kanady, aby złapać dystans i odpocząć od medialnej nagonki. Wygląda na to, że ta wycieczka była zbawienna i odświeżyła jej relacje z mężem. Do mediów wyciekła właśnie informacja, że Meghan Markle i książę Harry balowali niedawno w Amsterdamie i znowu zachowywali się jak para szaleńczo zakochanych w sobie nastolatków!

Zobacz także: Pierwsze solo wyjście Meghan Markle a już... flirtowała z innym mężczyzną?! Te zdjęcia niepokoją!

 

Meghan Markle i książę Harry w Amsterdamie: co tam robili?

Jak donosi zagraniczna prasa, Meghan Markle i książę Harry spędzili sekretny weekend w Amsterdamie. Książęca para przybyła tam na zaproszenie Nicka Jonesa. Meghan i Harry mieli być honorowymi gośćmi na otwarciu nowego hotelu Soho House. Później rozbawione towarzystwo przeniosło się w okolice dzielnicy ze słynnymi czerwonymi latarniami, gdzie nie brakuje nocnych klubów - również tych ze striptizem! 

- Byli obok siebie przez całą noc i siedzieli przy najwyższym stole z Jonasem. W miarę upływu czasu coraz więcej ludzi ośmieliło się podejść do nich i porozmawiać z nimi - twierdzi źródło "Daily Mail".

Dziennikarzom udało się dotrzeć nie tylko do gości imprezy, ale również do osób, które pracują w klubie, w którym bawiła się książęca para. Podobno alkohol lał się strumieniami, a Harry i Meghan zachowywali się jak przeciętni imprezowicze.

- Byłam w szoku, kiedy ich tam zobaczyłam. Byli jak każda inna para. Zamówili jedzenie tak jak normalni ludzie, z menu - twierdzi kelnerka.

Bardzo chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia z tej imprezy! Jak myślicie, czy trafią one niebawem do mediów?

 

POLECAMY: Widzieliście kiedyś, jak Meghan Markle gra w piłkę? Nie? To naprawdę urocze!

 

Czyżby kryzys został zażegnany?

Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Meghan i Harry spędzili ostatnio upojny weekend w Amsterdamie

Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13