Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle
Meghan Markle
East News
Zobacz fotki!
1/5
Meghan Markle
East News

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbył się w maju tego roku, ale dopiero teraz żona księcia ma za sobą swoje pierwsze samodzielne wyjście na oficjalną imprezę. Meghan Marke pojawiła się na otwarciu wystawy "Oceania" w Royal Academy of Arts. Księżna jak zwykle prezentowała się perfekcyjnie, jednak tym razem to nie jej look zwrócił naszą uwagę, a... zachowanie! Wystarczyło, by raz pojwiła się sama bez Harry'ego, a już nie mogła opędzić się od obcych mężczyzn. Sami zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co działo się na otwarciu wystawy! 

 

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Ten trik stosowała Kate, by ukryć ciążowy brzuszek. Teraz zrobiła to też Meghan! 

2/5
Meghan Markle
East News

Meghan Markle wyglądała olśniewająco. Na swoje pierwsze solo wyjście wybrała czarną kreację od Givenchy, do której dobrała czarne czółenka Aquazzura. Nie dziwimy się, że mężczyźni nie mogli oderwać wzroku od Meghan i nie tylko...

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Księżna Meghan na przyjęciu z ....mamą! Tak Doria Ragland wspiera nowy projekt córki

3/5
Meghan Markle
East News

Sami zobaczcie! Meghan Markle i obcy mężczyzna przywitali się w bardzo nietypowy sposób, dotykąc się... nosami! Można podejrzewać, że ma to związek z jedną z kultur, która została zaprezentowana na wystawie. Warto wiedzieć, członkowie rodziny królewskiej mają zakaz publicznego dotykania nie tylko siebie, ale także obcych ludzi. Ciekawe, czy zasada ta obowiązuje również w takich przypadkach? ;)

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Jak wyglądała reakcja księżnej Meghan, gdy dzień przed ceremoniązobaczyła suknię ślubną?

4/5
Meghan Markle
East News

Podejrzewamy, że te zdjęcia mogą się nie spodobać nie tylko Harry'emu, ale i królowej Elżbiecie II, która wyjątkowo pilnie strzeże protokołu.

Zobacz: STYL ŻYCIA Księżna Meghan stworzyła... książkę kucharską!

5/5
Meghan Markle
East News

Myślicie, że Meghan będzie musiała się tłumaczyć z intymnego powitania z nieznajomym? ;)

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Kiedy książę Harry zapominał, że jest… księciem! 

Więcej na temat Meghan Markle