East News
1/4
East News

 

Meghan Markle już dawno nie była w tak dobrym nastroju! Ostatnio pisaliśmy o wielkim sukcesie akcji charytatywnej, w którą się włączyła. Księżna Sussex wraz z kobietami, które ucierpiały w pożarze wieżowca Grenfell Tower, wydała książę kucharską. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży zasiliły konto grupy The Hubb Community Kitchen. Z tej okazji Meghan Markle urządziła w Pałacu Kensington specjalne spotkanie, na którym tryskała energią.

Widać, że dobry humor jej nie opuścił. Niedawno w mediach pojawiły się nowe zdjęcia żony księcia Harry'ego, na których jest wulkanem energii. Co stoi za tak dobrym humorem księżnej Sussex? Nie wiemy, ale bardzo nam się podoba taka jej odsłona! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: 4 sposoby na szybką poprawę nastroju!

2/4
East News

 

Meghan Markle i książę Harry po krótkim urlopie wracają do swoich obowiązków. Książęca para pojawiła się na turnieju netballa, który rozegrano w jednym z brytyjskich uniwersytetów. Meghan Markle nie zrezygnowała jednak z eleganckiego stroju. Na tę okazję księżna wybrała ciemne spodnie oraz stylową, kobaltową bluzkę. Jednak nawet wysokie obcasy nie powstrzymały jej przed tym, aby wkroczyć na boisko i porzucać piłką! Wszyscy byli pod wrażeniem, ponieważ Meghan Markle już dawno nie zachowywała się tak swobodnie. Co na to wpłynęło?

3/4
East News

 

Uwadze mediów nie umknął fakt, że Meghan Markle i książę Harry znowu zachowywali się jak para zakochanych w sobie bez pamięci nastolatków. Czule się obejmowali i patrzyli sobie w oczy. Czyżby zapomnieli o protokole, który nadal ich obowiązuje? :)

4/4
East News

 

Jesteśmy fanami Meghan Markle w takim wydaniu! Czujemy, że ta dziewczyna jeszcze nas zaskoczy! 

Więcej na temat Meghan Markle