Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle i książę Harry już mają kryzys w małżeństwie?! Za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się dramat!

Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Meghan Markle i książę Harry wyglądają na wyjątkowo udaną i dobrze dobraną parę. Okazuje się jednak, że mogą to być tylko pozory. Podczas gdy para książęca nieustannie się przytula publicznie, obejmuje, a nawet całuje, przy okazji uśmiechając się do fotografów, za zamkniętymi drzwiami pałacu rozgrywa się prawdziwy dramat! Zagraniczne media donoszą bowiem, że Meghan i Harry przechodzą już pierwszy kryzys. Wszystko przez dzieci, a dokładnie ich... brak.

 

Zobacz: Meghan Markle znowu to zrobiła! Liczba jej wpadek niebezpiecznie rośnie! Jednak ta rozbawiła nas do łez WIDEO

 

Meghan Markle marzy o dziecku

Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle uwielbia dzieci i marzy, by zostać matką. Na ślubie zamiast tradycyjnych druhen pojawiły się dzieci jej przyjaciółki. Meghan zaczyna również czuć presję ze strony społeczeństwa, jak i mediów. Ostatnio, gdy zaprezentowała się w szyfonowej kreacji z gazet nie schodziły nagłówki na temat jej domniemanych ciążowych krągłości. To ponoć sprawiło Meghan wyjątkową przykrość.

 

Zobacz: Pierwsze solo wyjście Meghan Markle, a już... flirtowała z innym mężczyzną?! Te zdjęcia niepokoją!

 

Co gorsze, książę Harry, który jest 3 lata młodszy od 37-letniej Meghan, nie pali się do ojcostwa. Według doniesień, cieszy go obecny stan, chce mieć swoją ukochaną tylko dla siebie, co zaczyna już martwić księżną. 

 

Myślicie, że książęca para zostanie rodzicami jeszcze w tym roku?

 

Przeczytaj też: Królowa Elżbieta II nie będzie zadowolona, gdy zobaczy najnowsze zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego! Złamali protokół?

 

Meghan marzy o dziecku

Meghan Markle
East News

 

Ta kreacja wywołała plotki o ciąży!

Meghan Markle
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41