Meghan Markle

To po TYM poznamy, że Meghan Markle jest w ciąży! O co chodzi?

Meghan Markle

 

Choć od ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego minęły dopiero trzy miesiące, fani już nie mogą doczekać się, aż księżna zajdzie w ciążę. Wydaje nam się, że ewentualne narodziny potomka mogą być jeszcze głośniejsze, niż w przypadku narodzin dzieci księżnej Kate i Williama. Okazuje się, że jest pewien szczegół, dzięki któremu o ciąży dowiemy się jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem!

 

Po czym poznamy, że Meghan Markle jest w ciąży?

Czekając na radosną nowinę, specjaliści od rodziny królewskiej podają zaskakujące informacje na temat księżnej Meghan. Ostatnio informowaliśmy, iż żona Harry'ego bardzo stresuje się oficjalnymi wyjściami. By przełamać te lęki, zakłada jasne ubrania, bowiem biały kolor ją uspokaja.  

 

 

W ostatnich dniach pojawił się kolejny news! Już wiadomo, w jaki sposób dowiemy się, czy księżna Sussexu jest w ciąży! O co chodzi?

Rzeczą, która jest naprawdę interesująca, są jej włosy. Nie wiemy, co teraz z nimi robi, ale prawdopodobnie używa keratyny, by je wyprostować. Jak tylko zajdzie w ciążę nie będzie mogła już używać tych produktów - stwierdziła specjalistka od rodziny królewskiej, Myka Meier.

 

Czy w takim razie Meghan na czas ciąży zrezygnuje z używania różnych środków do pielęgnacji włosów? A może na ten czas zdecyduje się na nową fryzurę? Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy doczekać się ewentualnych newsów na temat ciąży księżnej :)

 

Polecamy: Meghan już wkrótce spotka się z byłymi dziewczynami Harry'ego! Na królewskim ślubie dojdzie do skandalu?

 

Meghan i Harry już wkrótce zostaną rodzicami?

Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z dziećmi
East News

O rodzinie królewskiej znów zrobiłoby się głośno!

Książę Harry i Meghan Markle w okularach przeciwsłonecznych
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36