Meghan Markle wpadka z Photoshopem na świątecznej kartce

Meghan Markle będzie wściekła! Tę wpadkę z Photoshopem na świątecznej kartce zapamięta na zawsze...

Meghan Markle wpadka z Photoshopem na świątecznej kartce

Zapewne już widzieliście kartkę świąteczną z Meghan Markle, księciem Harrym i ich synkiem Archiem. Kartka na pierwszy rzut oka wydaje się idealna - szczęśliwa rodzina uśmiecha się do obiektywu, razem obchodzi święta, ale zaraz... Coś tu jest nie tak! Spójrzcie uważniej na twarz Meghan, a zrozumiecie o co chodzi!

Zobacz także: Meghan Markle znów jest w ciąży? Ten czuły gest znamy zbyt dobrze!

Okazuje się, że twarz Meghan została przeklejona z innego zdjęcia - retusz w Photoshopie został na tyle nieumiejętnie wykonany, że ta pozornie niewielka wpadka nie umknęła oczom czujnych fanów rodziny królewskiej, a także profesjonalnym fotografom:

Coś na tym zdjęciu jest nie tak. To wszystko dotyczy płaszczyzny ogniskowej. Harry i Meghan są równolegli, więc jeśli jedno jest w centrum uwagi, drugie także będzie. Są obok siebie – to nie tak, że księżna jest bardziej z przodu. Jej twarz mogła zostać po prostu doklejona w Photoshopie. Na twarzy dziecka znajdują się dwa światła – w jego lewej źrenicy znajdują się dwa białe odbicia. Następnie patrzymy na cień Meghan. Po jej lewej stronie naprawdę nie widać linii włosów (...) Widzisz tylko jej twarz. Tak więc potencjalnie wydarzyła się jedna z dwóch rzeczy. Sugerowałbym, że jej twarz została doklejona w Photoshopie z innego zdjęcia, w przeciwnym razie byłaby po prostu nieostra. Meghan i Harry są tak daleko w tyle, a wszystko inne jest nieostre (...) - powiedział Max Cisotti w rozmowie z DailyMail.com.

Zobacz także: Królowa Elżbieta nienawidzi Meghan Markle? Mamy na to ostateczny dowód!

Tak wygląda kartka świąteczna, która wzbudziła tyle kontrowersji. Widać, że grafik się nie popisał. Mimo wszystko, zdjęcie i tak jest przesłodkie - zwłaszcza za sprawą Archiego!

Meghan Markle wpadka z Photoshopem na świątecznej kartce

Przyjrzyjcie się dokładnie - to zdjęcie nie powinno tak wyglądać! Problem polega na tym, że twarz  Meghan  Markle została przeklejona z innego, bardzo podobnego zdjęcia, które zostało zrobione najprawdopodobniej w tym samym ujęciu.

Meghan Markle wpadka z Photoshopem na świątecznej kartce

Myślicie, że Meghan będzie wściekła?

Księżna Meghan w granatowym płaszczu
EastNews

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43