Księżna Kate i Meghan Markle w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News
Spędzą razem święta?
1/6
Księżna Kate i Meghan Markle w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News

 

Meghan Markle i księżna Kate pogodziły się przed świętami? Wiele na to wskazuje, bowiem obie pojawiły się na świątecznym spotkaniu u królowej Elżbiety II! Okazuje się, że rodzina królewska zaczęła świętować już teraz, bowiem po weekendzie być może nie uda im się spotkać w tak szerokim gronie. Już od kilku tygodni mówi się, że księżna Kate postanowiła, że w tym roku wraz z Williamem i dziećmi udadzą się na święta do jej rodziny i nie zobaczą z królową Elżbietą II oraz resztą rodziny królewskiej. Przyczyną podjęcia przez Kate tej decyzji miał być fakt, że jej relacje z Meghan w ostatnim czasie bardzo się pogorszyły. Do tego Kate pamięta w jakiej atmosferze skończyły się poprzednie święta.

„Meghan była niemiła. Kate próbowała z nią dyskretnie o tym porozmawiać, ale ta poszła od razu do Harry'ego, który stanął po jej stronie. William oczywiście zaczął bronić Kate, która była wtedy w piątym miesiącu ciąży i nie miała siły na tego rodzaju konfrontacje. Doszło do koszmarnej kłótni”, mówił informator Daily Maila.

Kilka dni przed świętami, Meghan i Kate spotkały się u królowej Elżbiety II. Czyżby konflikt został zażegnany?

Polecamy: Meghan Markle nie jest lubiana w Pałacu... Pracownicy wymyślili przezwisko, które na pewno jej się nie spodoba!

2/6
Meghan Markle i książę Harry w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News

Meghan i Kate wybrały się wraz z mężami do pałacu Buckingham, żeby zjeść przedświąteczny obiad z królową i resztą rodziny królewskiej. Do pałacu przyjechał też książę Karol z Camillą i księżniczka Eugenia, która niedawno wyszła za mąż. 

Myślicie, że Kate zmieniła zdanie i jednak chce spędzić święta z rodziną królewską?

3/6
w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News

Już od kilku tygodni mówiło się, że Kate nie chce w tym roku spędzać świat z Meghan. A wszystko przez to, że gdy rok temu zaprosiła aktorkę i Harry'ego na kolację świąteczną, między braćmi doszło do awantury. William uznał, że powie szczerze bratu, co myśli na temat jego relacji z Meghan, a Harry miał do niego żal o to, że nie przyjął jego ukochanej zbyt ciepło w rodzinie, podczas gdy on wiele lat temu bardzo wspierał Kate, gdy ta pojawiła się na pierwszych świętach z królową. 

„William i Kate uważali, że sprawy między Meghan i Harrym potoczyły się trochę zbyt szybko. Zaniepokojony był szczególnie William, który zawsze był blisko z bratem i czuł, że może mu o tym powiedzieć”, mówił informator Daily Maila.

To jednak nie była dobra decyzja i bracia bardzo się pokłócili. 

4/6
Księżna Kate w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News

Mówi się też, że Kate jest zazdrosna o popularność Meghan i nie chce po raz kolejny być z nią porównywana, gdy w święta zostaną razem sfotografowane w drodze do kościoła. 

5/6
Księżna Kate w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News

Kate była w świetnym humorze w drodze na spotkanie z królową.

6/6
Meghan Markle i książę Harry w drodze na świąteczne spotkanie z królową Elżbietą II
East News

Meghan również, ale Harry nie wyglądał na zadowolonego. 

Więcej na temat Meghan Markle Księżna Kate