Księżna Kate i Meghan Markle w kościele
East News

Ta decyzja księżnej Kate zadziwiła wszystkich! Chodzi o Meghan Markle!

Księżna Kate i Meghan Markle w kościele
East News

 

Księżna Kate i Meghan Markle mają konflikt? Dużo mówi się o tym, że żona Williama jest zazdrosna o popularność Meghan, a żona Harry'ego unika z nią spotkań. Ponoć napięta sytuacja miedzy nimi wpłynęła też na relacje Williama z Harry'm, którzy kiedyś byli przyjaciółmi, a teraz często się kłócą. Zobaczcie, jak księżne zaplanowały święta, aby uniknąć spotkań ze sobą!

 

Zobacz: Choć wszyscy tak mówią o Meghan, królowa nigdy nie użyje tego określenia!

 

Co rodzina królewska sądzi na temat konfliktu Kate i Meghan?

Pałac wydał nawet oświadczenie, że żadnego konfliktu między Kate a Meghan nie ma, jednak kobiety nie chciały zamieszkać w tym samym pałacu. Widać, że coś jest na rzeczy! Meghan i Harry mieli przeprowadzić się do Pałacu Kensington i zamieszkać w sąsiedztwie Kate i Williama, jednak zmienili zdanie i wybrali zamek Windsor.

 

Jak święta spędzi rodzina królewska?

Okazuje się, że William i Harry raczej nie spędzą w tym roku świąt razem. Jak podaje The Sunday Telegraph Kate chce w tym roku spędzić święta w Berkshire ze swoimi rodzicami. Ostatnio na Boże Narodzenie byli tam w 2016 roku. Matka księżnej Kate w tym roku zaplanowała całe święta tak, aby córka z rodziną, jak najlepiej wspominali ten pobyt. Z kolei Meghan i Harry mają Boże Narodzenie spędzić razem z królową Elżbietą i księciem Filipem w Norfolk.


Do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, więc może Kate i Meghan zdecydują się na spędzenie choć jednego dnia w swoim towarzystwie!

 

Księżna Kate chce spędzić święta ze swoją rodziną

księżna Kate
East News

 

Meghan Markle nadchodzące Boże Narodzenie spędzi z królową.

Meghan Markle

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09