East News
1/4
East News

 

Kilka tygodni temu minął rok od zaręczyn Meghan Markle i księcia Herry'ego - wtedy to weszła do rodziny królewskiej. Fani od razu pokochali amerykańską aktorkę, jednak - jak się okazuje - dobrego zdania o 37-latce nie mają pracownicy Pałacu. Żona księcia Harry'ego za zamkniętymi drzwiami jest podobno bardzo nieznośna. Tak bardzo, że niektórzy z nich odeszli z Pałacu, a ci co zostali, wymyślili dla Meghan niemiłą ksywkę. Jaką? Odpowiedź w naszej galerii! 

Zobacz też: Ojciec Meghan znów udzielił wywiadu! „Nawet córki morderców odwiedzają ojców w więzieniu”

2/4
Meghan Markle denerwują komentarze
East News

 

Meghan Markle żoną księcia Harry'ego została 19 maja 2018 roku. Amerykanka od razu odnalazła się w roli księżnej, choć niejednokrotnie zdarzało jej się łamać protokół. 37-latka problemy ma nie tylko z twardymi zasadami dotyczącymi wyglądu, ale i z zachowaniem. To ponoć właśnie z powodu „okropnego charakteru” Meghan zwolniła się Melissa Toubati, jej asystentka. Kobieta ponoć nie mogła wytrzymać zachowania księżnej, która miała doprowadzać ją nawet do płaczu! Jak na to zareagowali inni pracownicy? 

Zobacz też: Książę Harry zdradził, jak nazywa swoje dziecko. To bardzo słodkie!

3/4
księżna Kate, Meghan Markle
East News

 

Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, tuż po tym jak z pracy odeszła kolejna asystentka Meghan, Samantha Cohen, pracownicy wymyślili dla niej ksywkę. W przeciwieństwie do Diany, Markle nie została okrzyknięta „królową ludzkich serc”, a... „duchess difficult”, co oznacza „trudną księżną”. Megahn ponoć nie ma też najlepszych relacji z księżną Kate. Czy ta również tak ją nazywa? 

4/4
Książę Harry i Meghan postawili warunek!

 

Choć sprawa przezwiska wydaje się bulwersująca, to Meghan może odnaleźć wsparcie u boku męża! Książę Harry w żonę jest „wpatrzony jak w obrazek”. Para lada moment przywita na świecie pierwsze dziecko. Czy zachowanie Meghan ulegnie wtedy zmianie? 

Więcej na temat Meghan Markle