Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Ucieczka z Anglii nie pomogła, w Kanadzie też ich dopadli! Meghan i Harry mają dość

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Meghan i Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej i dzieleniu swojego czasu między dwa domy: w Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Podczas swojego ostatniego wystąpienia książę podkreślił, że była to bardzo trudna decyzja, ale nie miał innego wyjścia, również za sprawą mediów, które nie dają im spokoju i wielokrotnie nękali Meghan. Para z pewnością myślała, że w Kanadzie zachowają większą prywatność. Tak się jednak nie stało!

Ostatnio paparazzi przyłapali Meghan na spacerze z synem i psami w parku niedaleko oceanu na wyspie Vancouver. W sieci rozpętała się burza, ponieważ sposób, w jaki Meghan nosi synka jest mocno kontrowersyjny! Teraz para zdecydowała się ostrzec paparazzi i wprost oświadczyła, że pozwą każdego kto narusza ich prywatność!

Meghan i Harry straszą sądem

BBC we wtorek poinformowało, że zdjęcia, na których widzimy Meghan spacerującą z Archiem w North Hill Regional Park zostały zrobione z ukrycia i księżna Sussex nie wyraziła na nie zgody. Jak się okazuje książęca para jest gotowa, aby pozwać paparazzi.

Według doniesień brytyjskiej stacji fotoreporterzy nadal śledzą każdy krok pary. W sieci pojawiły się nie tylko fotografie Meghan, ale również zdjęcia Harry’ego, kiedy wysiadał z samolotu w Kanadzie, aby udać się do żony i syna. Paparazzi niemal zamieszkali pod domem Meghan i Harry’ego i czekają, aby zrobić im zdjęcia. To samo dotyczy rezydencji, którą planują kupić. 

Czy Meghan i Harry osiągnęli to, co planowali?

Zachowanie prywatności w przypadku tej pary wydaje się niemożliwe, a im bardziej starają się ukryć, tym większą sensację wywołują. Rozstanie z rodziną królewską nie do końca przebiegło po ich myśli, co przyznał sam Harry, ale przystał na wszystkie warunki. Oboje nie będą używali już tytułów Ich Królewskich Wysokości, a książę Harry jest pozbawiony tytułów wojskowych i nie będzie mógł nosić munduru wojskowego podczas oficjalnych uroczystości. Utracili też wszystkie środki finansowe, które dotychczas otrzymywali w związku z pełnieniem swoich obowiązków. 

Czy nie jest to zbyt duża cena? 

Meghan Markle i Harry w Kanadzie chcieli znaleźć spokój, jednak to będzie trudniejsze niż im się wydawało!

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews

W tym domu najprawdopodobniej zamieszkają Meghan i Harry z synkiem.

Dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

 

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23