Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy

Książę Harry został upokorzony! Jest pozbawiony tytułów wojskowych i ma zakaz noszenia munduru wojskowego

Książę Harry został upokorzony! Jest pozbawiony tytułów wojskowych i ma zakaz noszenia munduru wojskowego

Książę Harry nie będzie mógł już nosić munduru wojskowego podczas oficjalnych wizyt. Decyzja jego i Meghan o odejściu z rodziny królewskiej oznacza, że rezygnuje ze wszystkich swoich ról, patronatów i tytułów wojskowych. Z tymi ostatnimi Harry’emu najtrudniej było się rozstać! W końcu wojsko to przez wiele lat była jego praca i pasja. A jak tę informacje przyjęli żołnierze?

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Książę Harry traci tytuły wojskowe przez Meghan?

Harry musi zrezygnować ze stanowiska kapitana generalnego Royal Marines, a także honorowego dowódcy sił powietrznych w bazie Royal Air Force Honington. Książę jako emerytowany żołnierz będzie mógł nosić swoje wojskowe medale, ale nie będzie mógł zakładać munduru wojskowego podczas oficjalnych wydarzeń. Chodzi między innymi o takie wydarzenia, jak oficjalne urodziny królowej Elżbiety czyli Trooping the Color.

Następnym razem, gdy [książę Sussex] będzie na imprezie wojskowej, powinien być w cywilnym ubraniu, ponieważ nie jest już zaangażowany w żadne jednostki wojskowe. (...) To bardzo niefortunne. To bardzo smutne, że tracę go z wojska. - powiedział dla "The Telegraph" Lord West of Spithead. 

Harry i jego kariera wojskowa

Książę Harry przez 9 lat był związany z armią jako oficer armii brytyjskiej znany pod pseudonimem „kapitan Walia”. W tym czasie dwukrotnie wyjeżdżał na misje do Afganistanu, gdzie otrzymał medal Służby Operacyjnej. Royal Marines byli bardzo zaskoczeni decyzją Harry’ego ponieważ doskonale wiedzą, jak dużą rolę w jego życiu zajmowała armia. Funkcję kapitana generalnego książę Sussex odziedziczył po swoim dziadku. Oprócz tych oficjalnych ról pomagał też weteranom wojennym i patronował zawodom wojskowym.

Książę Harry żałuje decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej?

Podczas swojego ostatniego wystąpienia książę Harry wyraził głęboki smutek, że tak potoczyły się sprawy, ale dodał, że „tak naprawdę nie było innej opcji” i musiał wycofać się z życia rodziny królewskiej. Harry podkreślił też, że to Wielka Brytania była zawsze jego domem i miejscem, które kocha.

Harry czuł się zmuszony do podjęcia takiej decyzji? Wielu Brytyjczyków uważa, że Megxit to sprawka Meghan!

Książę Harry i książę William
East News

To Meghan namówiła Harry'ego do opuszczenia rodziny królewskiej?

Meghan Markle i książę Harry
East News

Książę Harry w wojsku.

Książę Harry w wojsku
East News

 

 

Meghan i Harry
EastNews
Newsy
Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!
Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!

Księżna Meghan i książę Harry opublikowali oświadczenie, które mocno wzburzyło fanów brytyjskiej rodziny królewskiej! Z treści komunikatu, który został opublikowany przez książęcą parę w mediach społecznościowych wynika, że małżonkowie chcą wycofać się z obowiązków rodziny królewskiej i dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a... Amerykę! Czy Meghan i Harry chcą odciąć się od Królowej Elżbiety II i królewskiej rodziny?  Zobacz także:   Książęce pary są zdruzgotane! Poruszające oświadczenie rodziny królewskiej Oświadczenie księcia Harry'ego i księżnej Meghan W oświadczeniu Meghan i Harry'ego możemy przeczytać, że para chce spędzać czas nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Stanach Zjednoczonych! Według Daily Mail książęca para chce zamieszkać także w Kanadzie. Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość Królową. Planujemy teraz spędzać czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej i Wspólnoty Narodów - brzmi początek oświadczenia Meghan i Harrego.  W dalszej części komunikatu czytamy, że dzięki tej zmianie, książęca para będzie mogła wychować syna zgodnie z królewską tradycją i równocześnie zapewni im to przestrzeń do realizacji swoich planów.  Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na...

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Ucieczka z Anglii nie pomogła, w Kanadzie też ich dopadli! Meghan i Harry mają dość
Meghan i Harry straszą pozwami paparazzi, którzy nie uszanują ich prywatności!

Meghan i Harry  podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej i dzieleniu swojego czasu między dwa domy: w Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Podczas swojego ostatniego wystąpienia książę podkreślił, że była to bardzo trudna decyzja, ale nie miał innego wyjścia, również za sprawą mediów, które nie dają im spokoju i wielokrotnie nękali Meghan. Para z pewnością myślała, że w Kanadzie zachowają większą prywatność. Tak się jednak nie stało! Ostatnio paparazzi przyłapali Meghan na spacerze z synem i psami w parku niedaleko oceanu na wyspie Vancouver. W sieci rozpętała się burza, ponieważ sposób, w jaki Meghan nosi synka jest mocno kontrowersyjny ! Teraz para zdecydowała się ostrzec paparazzi i wprost oświadczyła, że pozwą każdego kto narusza ich prywatność! Meghan i Harry straszą sądem BBC we wtorek poinformowało, że zdjęcia, na których widzimy Meghan spacerującą z Archiem w North Hill Regional Park zostały zrobione z ukrycia i księżna Sussex nie wyraziła na nie zgody. Jak się okazuje książęca para jest gotowa, aby pozwać paparazzi. Według doniesień brytyjskiej stacji fotoreporterzy nadal śledzą każdy krok pary. W sieci pojawiły się nie tylko fotografie Meghan, ale również zdjęcia Harry’ego, kiedy wysiadał z samolotu w Kanadzie, aby udać się do żony i syna. Paparazzi niemal zamieszkali pod domem Meghan i Harry’ego i czekają, aby zrobić im zdjęcia. To samo dotyczy rezydencji, którą planują kupić.  Czy Meghan i Harry osiągnęli to, co planowali? Zachowanie prywatności w przypadku tej pary wydaje się niemożliwe, a im bardziej starają się ukryć, tym większą sensację wywołują. Rozstanie z rodziną królewską nie do końca przebiegło po ich myśli, co przyznał sam Harry, ale przystał na wszystkie warunki. Oboje nie będą używali już...

Meghan i Harry i Archie
EastNews
Newsy
Meghan i Harry polecieli do Londynu ogłosić swoją szokującą decyzję bez Archiego! Zostawili go za oceanem
Meghan i Harry polecieli do Londynu ogłosić swoją szokującą decyzję bez Archiego! Zostawili go za oceanem

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie ogłosili, że wycofują się z obowiązków rodziny królewskiej i pragną dzielić swoje życie pomiędzy Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Jednocześnie zapewnili, że zadbają o to by ich ośmiomiesięczny syn był wychowywany zgodnie z królewskimi tradycjami. Jakie zmiany czekają teraz małego księcia? Okazuje się, że podczas ogłoszenia bezprecedensowej decyzji Książąt Sussex w Wielkiej Brytanii, Archie pozostał w Kanadzie pod opieką niani. Zobacz także:  Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan! Harry i Meghan zostawili Archiego w Kanadzie Księżna i książę Sussex już od połowy grudnia przebywają w Kanadzie, gdzie zdecydowali się spędzić święta oraz Nowy Rok. Dopiero na początku stycznia powrócili do Londynu, jednak jak się okazało bez Archiego. W Wielkiej Brytanii opublikowali oświadczenie, w którym zrzekają się królewskich obowiązków. Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego pozostał w Kanadzie pod opieką swojej niani. Jak informuje Daily Mail księżna w minioną środę postanowiła wrócić do dziecka, a Książę Harry pozostał w Wielkiej Brytanii, aby w pojedynkę negocjować z królową warunki porozumienia, dotyczące porzucenia przez niego i jego małżonkę królewskich zobowiązań. Tym samym Meghan Markle nie skonfrontowała się z Elżbietą II osobiście. Podczas nieobecności rodziców małym księciem zajmowała się Jessika Mulroney, prywatnie najlepsza przyjaciółka Meghan Markle.  Decyzja rodziców o pozostawieniu ośmiomiesięcznego dziecka pod opieką de facto obcej osoby, również nie stawia Meghan w dobrym świetle jako matki. Zmagająca się z ciągłą krytyką mediów księżna, tą decyzją...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner