Książę Harry i Meghan Markle
East News

Meghan i Harry opublikowali ostatni wpis na Instagramie! Para podziękowała internautom za wsparcie! 

Książę Harry i Meghan Markle
East News

Profil Sussex Royal prowadzony przez Meghan i Harry'ego zniknie z Instagrama? Para opublikowała dziś wpis, w którym przyznają, że jest to ich ostatni komentarz jako książęcej pary. Tuż przed formalnym wycofaniem się z rodziny królewskiej Meghan i Harry powstanowili podziękować za wsparcie, które  internauci okazywali im w ostatnich miesiącach. Zobaczcie, co napisali w swoim ostatnim wpisie na popularnym portalu społecznościowym! 

Meghan i Harry dziękują internautom

Meghan i Harry prowadzili swój profil Sussex Royal na Instagramie od początku kwietnia ubiegłego roku. Parę obserwuje dziś ponad 11 mln osób z całego świata. Niestety, teraz Meghan i Harry poinformowali, że nie będą dłużej korzystać ze swojego konta powiązanego z rodziną królewską. Para pod koniec marca oficjalnie przestanie reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Zanim jednak to się stanie, Meghan i Harry zwrócili się do swoich fanów na Instagramie.

(...) Obecnie najważniejsze jest zdrowie i dobro każdego na świecie, a także odnalezienie rozwiązań wielu problemów, które pojawiły się w związku z pandemią. Podczas gdy wszyscy będziemy poszukiwać dla siebie ról do odegrania w globalnej zmianie, w naszym nowym rozdziale chcemy skupić się na zrozumieniu, jak najlepiej możemy wnieść w nią wkład. Chociaż możecie nas już tutaj nie widzieć, praca trwa. Dziękujemy za wsparcie, inspirację i wspólne zaangażowanie na rzecz dobra na świecie. Wkrótce się do Was odezwiemy. Byliście świetni! Do tego czasu, dbajcie o siebie i innych- napisali na Instagramie.

Przypominamy, że książę Harry razem z żoną i synem jakiś czas temu wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Para zamieszkała w Kanadzie, ale ostatnio okazało się, że teraz przeprowadzają się do Kalifornii. Pojawiły się nawet plotki, że para być może już wkrótce ogłosi radosną informację o drugiej ciąży Meghan! 

Zobaczcie ostatni wpis Meghan i Harryego na ich oficialnym koncie na Instagramie!

Zobacz także: Wiemy, jak będzie brzmiała nowa nazwa marki Meghan i Harry’ego. Co na to królowa?

Meghan i Harry podziękowali za wsparcie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

As we can all feel, the world at this moment seems extraordinarily fragile. Yet we are confident that every human being has the potential and opportunity to make a difference—as seen now across the globe, in our families, our communities and those on the front line—together we can lift each other up to realise the fullness of that promise. What’s most important right now is the health and wellbeing of everyone across the globe and finding solutions for the many issues that have presented themselves as a result of this pandemic. As we all find the part we are to play in this global shift and changing of habits, we are focusing this new chapter to understand how we can best contribute. While you may not see us here, the work continues. Thank you to this community - for the support, the inspiration and the shared commitment to the good in the world. We look forward to reconnecting with you soon. You’ve been great! Until then, please take good care of yourselves, and of one another. Harry and Meghan

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Meghan i Harry prowadzili swoje konto na Instagramie od blisko roku.

East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48