Wiadomość o śmierci księcia Filipa poruszyła cały świat. Kondolencję płynęły z całego świata, a hołd mężowi królowej Elżbiety II i dziadkowi postanowił oddać książę Harry wraz z Meghan. Sussexowie zdecydowali się na dość chłodne pożegnanie i opublikowali na stronie swojej fundacji Archewell.com krótkie pożegnanie. Czy zamierzają przylecieć do Wielkiej Brytanii na pogrzeb?

Reklama

Meghan i Harry chłodno pożegnali księcia Filipa. Zaskakujące słowa!

Meghan i Harry w marcu ostatecznie potwierdzili, że opuszczają rodzinę królewską i planują dalej mieszkać w Stanach Zjednoczonych. Potem para udzieliła głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey, w której zdradzili, dlaczego tak naprawdę zdecydowali się na życie poza rodziną królewską. Po tym królowa zapewniła ich w oficjalnym oświadczeniu, że nadal są mile widzianymi i kochanymi członkami rodziny. Od tego czasu ich kontakt był jedynie online, jednak poważny stan zdrowia księcia Filipa sprawił, że Harry miał zadeklarować, że jest gotowy przylecieć i wesprzeć rodzinę w przypadku śmierci dziadka. Dziś Pałac Buckingham poinformował o śmierci księcia Edynburga, a Harry i Meghan postanowili pożegnać go na swój sposób i opublikowali na stronie swojej fundacji Archewell krótkie słowa:

Ku pamięci Jego Królewskiej Wysokości Księciu Edynburga. Dziękujemy za twoją służbę... Będzie nam cię bardzo brakować

To wyjątkowy gest, ale zaskakuje dość lakoniczny komunikat.

screen archewell.com

Czy Meghan i Harry przylecą do Wielkiej Brytanii?

Wygląda na to, że książę Harry odkłada na bok wszelkie pretensje, jakie jeszcze niedawno przedstawił razem z Meghan u Oprah i chce być razem z rodziną podczas żałoby po księciu Filipie. Jak informuje "Daily Mail" bliska osoba z otoczenia Harry'ego zdradziła, że wnuk Filipa planuje pojawić się w Wielkiej Brytanii dla swojej babci.

Niczego nie będzie chciał bardziej niż być tam dla swojej rodziny, a zwłaszcza dla babci, w tym okropnym czasie - mówi informator "Daily Mail".

Wszystko wskazuje na to, że Harry przyleci sam. Meghan jest w zaawansowanej ciąży i mało prawdopodobne, że zdecyduje się na lot do Wielkiej Brytanii. Sądzicie, że powinna?

Zobacz także: Książę Filip nie żyje. Mąż królowej Elżbiety II miał 99 lat. Poznali się, gdy ona miała zaledwie 13 lat!

Według "Daily Mail" Harry jest w stałym kontakcie ze swoją babcią. Miał rozmawiać z królową niedługo przed tym, jak stan księcia Filipa bardzo się pogorszył.

East News

Książę FIlip zmarł w wieku 99 lat, w czerwcu obchodziłby 100 urodziny.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama