Książę Filip z królową Elżbietą macha
EastNews
Newsy

PILNE! Książę Filip nie żyje. Co było powodem śmierci męża królowej Elżbiety?

PILNE! Książę Filip nie żyje. Co było powodem śmierci męża królowej Elżbiety?

Książę Filip nie żyje. Pałac Buckingham opublikował oficjalne oświadczenie w którym przekazał bardzo smutną wiadomość o śmierci księcia 99-letniego Filipa. 

Z głębokim smutkiem Jej Królewska Mość ogłasza śmierć ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, księcia Edynburga. Jego Królewska Wysokość zmarł spokojnie dziś rano w zamku Windsor - informuje Pałac Buckingham. 

Książę Filip spędził ostatnie dni w zamku Windsor. Wcześniej przez 28 dni był w szpitalu, do który został przyjęty w połowie lutego z powodu infekcji. Tam też przeszedł operację serca.

Zobacz także: Byli razem ponad 73 lata! Oto historia miłości królowej Elżbiety II i księcia Filipa

Okazuje się, że książę zmarł wśród bliskich

„Jego Królewska Wysokość zmarła spokojnie dziś rano w zamku Windsor. Dalsze ogłoszenia zostaną podane w odpowiednim czasie. Rodzina królewska łączy się z ludźmi na całym świecie w żałobie po jego stracie ” - poinformował pałac.

Zobacz także: Książę Filip nie żyje. Oto plan pogrzebowy dla księcia Edynburga czyli "operacja Forth Bridge". Co się teraz stanie? 

Książę Filip nie żyje:

 

Książę Filip miał 99 lat. Poznaj jego największe sekrety, tajemnice i skandale - tutaj! 

Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II
East News

Zobacz także
Nie żyje książę Filip

Książę Filip nie żyje. Mąż królowej Elżbiety II miał 99 lat. Poznali się, gdy ona miała zaledwie 13 lat!

Książę Filip w drodze ze szpitala

By chronić księcia Filipa ukryli przed nim prawdę o wywiadzie z Harry’m i Meghan?

 

Królowa Elżbieta i książę Filip
East News
Newsy
Sekret królowej Elżbiety II i księcia Filipa wyszedł na jaw! Dotyczy całej rodziny królewskiej?
Książę Filip nie żyje. Przed śmiercią sekret księcia i królowej Elżbiety wyszedł na jaw!

Książę Filip nie żyje. Monarcha zmarł w wieku 99 lat, dziś rano w zamku Windsor, o czym poinformowała sama królowa Elżbieta w oświadczeniu.  Z głębokim smutkiem Jej Królewska Mość ogłasza śmierć ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, księcia Edynburga. Jego Królewska Wysokość zmarł spokojnie dziś rano w zamku Windsor - informuje Pałac Buckingham.  W związku ze śmiercią księcia p rzypominamy archiwalny tekst z 2019 roku o sekretach w brytyjskiej rodzinie królewskiej.   Życie w rodzinie królewskiej sprawia, że trudno o prywatność. Każde wyjście jest szeroko komentowane w mediach nie tylko brytyjskich, ale i światowych. Co prawda Meghan próbuje z tym walczyć, w końcu nie pokazała syna zaraz po porodzie, a jego chrzest zorganizowała jako kameralną, prywatną uroczystość dla rodziny, ale nie do końca jest możliwe. Ludzie chcą wiedzieć wszystko na temat rodziny królewskie, łącznie z tym jak sypiają! Okazuje się, że został ujawniony jeden z sekretów królewskich. W końcu wyszło na jaw, że Elżbieta II i książę Filip nie dzielą wspólnie małżeńskiego łoża, co więcej każde z nich ma swoją sypialnie! To dotyczy nie tylko monarchini, ale wszystkich członków rodziny królewskiej i jest to związane z tradycją. Królowa Elżbieta II i książę Filip mają oddzielne sypialnie! Małżeństwo Elżbiety II i księcia Filipa jest dosyć kontrowersyjne. Królowa nie jest zwolenniczką rozwodów i sama prawdopodobnie nie zdecydowałaby się na taki krok, mimo że o zdradach jej męża było głośno. Brytyjskie media już od lat rozpisują się, że ich małżeństwo z 72 letnim stażem to fikcja. Okazuje się, że królewska para nie tylko nie dzieli wspólnego loża, ale też ma oddzielne...

Królowa Elżbieta II
East News
Newsy
Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 73. rocznicę ślubu! Dostali wzruszający prezent od prawnuków
Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 73. rocznicę ślubu! Dostali wzruszający prezent od prawnuków

Brytyjska rodzina królewska ma ogromne powody do świętowania! 94-letnia  Królowa Elżbieta II i 99-letni książę Filip obchodzą 73. rocznicę ślubu! Tym samym, są małżeństwem z najdłuższym stażem w historii brytyjskiej monarchii. Z tej okazji na oficjalnym Instagramie "The Royal Family", pojawiło się przepiękne zdjęcie tej pary, a przy okazji dowiedzieliśmy się, jaki prezent królowa i książę otrzymali od swoich prawnuków. Jest naprawdę wyjątkowy.  Zobacz także:  Książę Karol opowiedział o swojej walce z koronawirusem! Jak wyglądał u niego przebieg choroby? Królowa Elżbieta II i książę Filip świętują 73. rocznicę ślubu 20 listopada to wyjątkowa data dla brytyjskiej monarchii. Tego dnia, 73 lata temu w opactwie westminsterskim królowa Elżbieta II i książę Filip pobrali się. Później był wspaniały miesiąc miodowy w Broadlans, posiadłości lorda Mountbattena, a następnie wspólne szczęśliwe lata małżeństwa, które trwają aż do dziś.  To niezwykle radosny dzień dla całej brytyjskiej rodziny królewskiej, ale także dla fanów monarchii. Z tej okazji w przeddzień rocznicy ślubu królewskiej pary, na oficjalnym instagramowym profilu "The Royal Family" pojawiło się nowe zdjęcie Królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Widzimy na nim małżeństwo, które wspólnie ogląda prezent od prawnuków. Para otrzymała od najmłodszych członków rodziny królewskiej wyjątkową kartkę z życzeniami.  Ta nowa fotografia została opublikowana z okazji jutrzejszej 73. rocznicy ślubu Królowej i Księcia Edynburga. Na zdjęciu Jej Królewska Mość i Jego Królewska Wysokość patrzą na rocznicową kartkę wykonaną przez księcia George'a, księżniczkę Charlotte i...

96-letni książę Filip w szpitalu! Czeka go bardzo poważna operacja
EastNews
Newsy
96-letni książę Filip w szpitalu! Czeka go bardzo poważna operacja
96-letni książę Filip w szpitalu! Czeka go bardzo poważna operacja

Książę Filip, mąż królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II , trafił do szpitala - taką informację we wtorek podał Pałac Buckingham. Jak czytamy dalej, Filip ma przejść operację biodra: Jego Królewska Wysokość Książę Edynburga został przyjęty dzisiejszego popołudnia do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie na planowaną operację biodra, która odbędzie się jutro - tak dokładnie brzmi komunikat wydany przez Pałac Buckingham. Podkreślono dodatkowo, że operacja ta była już zaplanowana wcześniej i nie jest w żadnym wypadku związana z rzekomym pogorszeniem zdrowia księcia Filipa.   Książę Filip - jaki naprawdę jest stan jego zdrowia? Przypomnijmy, że w ostatnich latach książę Filip nie uczestniczył w wydarzeniach publicznych. To wywoływało masę spekulacji na temat jego stanu zdrowia. W związku z poważną infekcją książę Filip w czerwcu poprzedniego roku spędził dwa dni w szpitalu.  Zobacz też:  Książę Filip trafił do szpitala     Koniecznie sprawdź:  Królowa Elżbieta w pierwszym rzędzie na pokazie mody to najlepsza rzecz jaką dziś zobaczycie   Jak widać, w rodzinie królewskiej wszyscy wiedzą jak dbać o siebie by dożyć późnych lat! ;) Sami zobaczcie -  Zobacz:  Tajemnice długowieczności Elżbiety II. Co je i czy pije alkohol? Poznaj sekrety "dziarskiej babci"   Książę Filip trafił do szpitala.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner