Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News
1/4
East News

 

Od kilku dni ciąża Meghan Markle jest tematem numer jeden na całym świecie. Fani rodziny królewskiej nie mogą się doczekać, kiedy urodzi się nowy potomek. 15 października Pałac Kensington wydał oficjalny komunikat w tej sprawie. W tym samym dniu Meghan Markle i książę Harry przylecieli do Australii. Tamtejsze władze przywitały ich pierwszymi prezentami dla ich dziecka. Strój Meghan Markle w tym dniu nie był przypadkowy. Wystarczy spojrzeć na biżuterię księżnej Sussex. Poznajecie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Meghan Markle i książę Harry mają już imię dla dziecka?! Czy królowa je zaakceptuje?

2/4
East News

 

Biżuteria Meghan Markle należała do księżnej Diany

 

Meghan Markle podczas wizyty w Australii miała na sobie wyjątkową biżuterię. Księżna Sussex założyła bowiem kolczyki w kształcie motyli, które należały kiedyś do Diany. Matka księcia Harry'ego nosiła je zazwyczaj w zestawie z naszyjnikiem z tym samym motywem. Co prawda Meghan Markle nie miał go na sobie, ale postawiła na jeszcze jeden ważny element biżuterii, który również w przeszłości należał do księżnej Diany... Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
East News

 

Meghan Markle miała również na sobie bransoletkę, która również wzbogacała kolekcję księżnej Diany. Musimy przyznać, że to naprawdę piękny gest. Wygląda bowiem na to, że Meghan Markle w tym ważnym dla niej dniu, kiedy ogłoszono, że jest w ciąży, chciała mieć cząstkę księżnej Diany przy sobie. Podoba wam się ten gest?

4/4
Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News

 

Wyjazd do Australii to pierwsza oficjalna wyprawa Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na pewno nie zapomną jej do końca życia!

Więcej na temat Księżna Diana Meghan Markle