Mateusz Maga o związku
ONS
Newsy

Jakiej orientacji seksualnej jest Mateusz Maga? Model zaskoczył wyznaniem

Takiej odpowiedzi nie spodziewał się nikt

Temat kontrowersyjnego Mateusz Magi nie schodzi z czołówek mediów od kilku tygodni. Niedawno uczestnik "Top Model" wydał oświadczenie, w którym wyznał, że grożono mu śmiercią i pobiciem. W jego obronie stanęło już kilka osób, w tym jeden z jurorów Top Model, Michał Piróg. Przypomnijmy: Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi

Oprócz pozytywnych odbiorców, znalazło się też liczne grono internetowych hejterów, którzy nieustannie komentują każde posunięcie Magi. Krytyka w internecie i prześmiewcze wpisy doprowadziły nawet do stanów depresyjnych i serii wizyt u psychologa.  Z racji androgynicznego wyglądu i wysokiego głosu pojawiło się wiele spekulacji na temat orientacji seksualnej Magi. Oliwy do ognia dolał fakt, że w obronie modela solidarnie stanęła społeczność gejowska. Poniekąd Mateusz Maga odniósł się do tej sprawy w ostatnim wywiadzie:

Powiem tylko, że aktualnie jestem singlem i jest mi z tym wygodnie. Nie zamierzam być w związku w przyszłości z nikim - wyznał w rozmowie z Life4style.pl


Czy tą odpowiedzią rozwiał jakiekolwiek wątpliwości? A może znów podsyci zainteresowanie wokół siebie?

Zobacz: Mateusz Maga pierwszy raz o załamaniu nerwowym
 


 

Michał Piróg o Mateuszu Madze
ONS
Newsy
Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi: Czas dorosnąć
Co o całej sprawie sądzi Michał?

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników czwartej edycji " Top Model " jest Mateusz Maga . Androgyniczny model stał się obiektem kpin ze strony internautów, którzy atakują go dosłownie za wszystko m.in. styl ubierania się czy wygląd. Ponadto otrzymuje mnóstwo gróźb i wiadomości z wyzwiskami. Niedawno wydał więc oficjalne oświadczenie. Przypomnijmy:  Przerażony Mateusz Maga wystosował oficjalne oświadczenie. Boi się pobicia W jego obronie stanęło już kilka gwiazd show-biznesu. Do ich grona dołączył również Michał Piróg . Tancerz przez wiele lat musiał stawić czoła atakom ze względu na swoją orientację, więc doskonale wie, co czuje Maga. Na swoim Facebooku wyraził swoje oburzenie w sprawie uczestnika. Staje w jego obronie, twierdząc, że Ci, którzy go atakują, sami jeszcze nie dorośli: Właśnie wróciłem do Polski i dowiedziałem się o fali nienawiści skierowanej w kierunku Mateusza Magi uczestnika Top Top Model TVN . Powiem tyle mali zawsze szczekają atakując tych zdolniejszych i wrażliwszych... Szczekać każdy potrafi ale czy coś jeszcze potraficie. Czas dorosnąć - pisze Piróg Zgadzacie się z choreografem? Zobacz: Mateusz Maga z Top Model 4 obiektem kpin w sieci. Głos zabrali geje   Gwiazdy "Top Model" w nagiej sesji: 

Michał Piróg skomentował wpis Filipa Chajzera
ONS
Newsy
Piróg ostro odpowiada na wpis Chajzera: Panie Chajzer, pan poszuka...
Szykuje się wojna w stacji TVN?

We wczorajszym odcinku Dzień Dobry TVN pojawili się Mateusz Maga i Madox . Model, który rozpoczął swoją przygodę z show-biznesem w programie Top Model i piosenkarz opowiedzieli o reakcji społeczeństwa na ich oryginalną urodę. Androgeniczny wygląd celebrytów od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji i negatywnych komentarzy. Niestety, chwilę po zakończeniu rozmowy w śniadaniowym programie Maga i Madox po raz kolejny stali się ofiarami hejtu. Filip Chajzer zamieścił wówczas wpis na swoim profilu na Facebooku w którym wyśmiewa modela i wokalistę . Zobacz: Chajzer o Madoxie i Madze: Jak mam wytłumaczyć dziecku, co to znaczy być mężczyzną? Na słowa kolegi ze stacji postanowił odpowiedzieć Michał Piróg , który w sieci zakpił w Chajzera. Juror "You Can Dance' stanął w obronie Madoxa i Magi. - No właśnie. Nie jest lekko wytłumaczyć dziecku, kim jest prawdziwy mężczyzna zwłaszcza, kiedy w domu brak takiego przykładu.... Panie Chajzer- pan poszuka, może się kiedyś uda - czytamy na Facebooku.   Czyżby szykowała się wielka wojna pomiędzy Chajzerem a Pirógiem. Co sądzicie o wpisie dziennikarza?   Zobacz na Polki.pl: Mateusz Maga w ciężkiej depresji? Kto chce go zniszczyć? Mateusz Maga w kobiecej sesji z pomalowanymi ustami:  

Mateusz Maga pokazał zdjęcie z dzieciństwa
Facebook
Newsy
Maga pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Tak wygląda jego mama
Model był uroczym dzieckiem

Mateusz Maga to z pewnością jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Uczestnik Top Model stał się ofiarą ogromnego ataku nienawiści ze strony internautów. Niestety, chłopak nie najlepiej radzi sobie z krytyką. Co więcej, dostaje listy z groźbami i wyzwiskami. Przypomnijmy: Przerażony Mateusz Maga wystosował oficjalne oświadczenie. Boi się pobicia Mateusz może liczyć na wsparcie gwiazd i fanów na Facebooku. Niedawno model umieścił tam swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje z mamą. Mateusz był kiedyś uroczym blondynem, który urodę odziedziczył zdecydowanie po niej. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest piękną kobietą, na którą Maga z pewnością może polegać w trudnych dla niego chwilach.  Ma szansę na wielką karierę? Zobacz: Michał Piróg zabrał głos w sprawie Mateusza Magi: Czas dorosnąć Mateusz Maga na Instagramie: 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner