Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej
Facebook

Pierwszy trudny wybór przed Góralem i Kaczyńską: Nie będzie łatwo, ale...

Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej
Facebook

Wielki finał czwartej edycji Top Model już w najbliższy poniedziałek. W finałowej trójce zabraknie niestety Mateusza Jarzębiaka, ale popularny Góral raczej nie ma powodów do zmartwień. Teraz bowiem kwitnie jego życie prywatne - model związał się z Olgą Kaczyńską, zwyciężczynią drugiej edycji show. Przypomnijmy: Kaczyńska przedstawiła Górala rodzicom. Pokazała ich wspólne zdjęcie

Wszystko wskazuje na to, że rodzice modelki miło przyjęli potencjalnego kandydata na zięcia, a ten zrewanżował się ukochanej tym samym - Olga pochwaliła się bowiem na Instagramie zdjęciem ze spotkania z teściową. Zakochani poważnie traktują swój związek i już planują razem przyszłość. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Mateusz i Olga starają się o wspólny zagraniczny wyjazd na kontrakt z agencji D'Vision.
 

Olga i Mateusz spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, od kilku tygodni razem też mieszkają. Olga jest w Warszawie do stycznia, potem czeka ją kolejny wyjazd na zagraniczny kontrakt i teraz oboje starają się, aby pracować w tym samym miejscu. Nie będzie  łatwo, ale jest to możliwe - zdradza nam znajomy pary.


Kibicujecie im?

Zobacz: Góral opowiedział o związku z Kaczyńską w DDTVN: "Poznaliśmy się przez Facebooka"

Olga Kaczyńska i Góral są razem

Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej

 

Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębiak w górach:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01