Mateusz Banasiuk i Duża Ania z Warsaw Shore spędzili razem romantyczny wieczór?
Instagram

Mateusz Banasiuk spędził romantyczny wieczór z uczestniczką Warsaw Shore?!

Mateusz Banasiuk i Duża Ania z Warsaw Shore spędzili razem romantyczny wieczór?
Instagram

Mateusz Banasiuk spędził romantyczny wieczór w towarzystwie uczestniczki programu "Warsaw Shore"? Okazuje się, że narzeczony Magdaleny Boczarskiej wypoczywa właśnie na Sycylii, gdzie poznał kilka dni temu Dużą Anię z kontrowersyjnego show. Gwiazdka programu MTV nową znajomością pochwaliła się na Instagramie, gdzie wstawiła wspólne zdjęcie z Mateuszem Banasiukiem. Na fotografii trzymają się za ręce.

Czy dzisiaj bedzie równie romantycznie? niespodziewane spotkanie na deptaku w Taorminie - krótka wymiana zdań doprowadziła do zajebistego wieczoru przy włoskim winie. ktos kojarzy Mateusza? dzisiaj znowu plaza z chłopakami - napisała Anna Ryśnik, czyli Duża Ania.

Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy. Wśród nich pytania, dlaczego aktor spędza czas z Dużą Anią kiedy w Polsce czeka na niego narzeczona. W dyskusję włączyła się sama Anna Ryśnik.

A czy Mateusz nie powinien teraz spędzać czas ze swoją piękną, inteligentną i z ogromną klasą, kobietą ?- pytała jedna z internautek.

a co Ciebie interesuje gdzie in spędza czas i dlaczego akurat tutaj a nie ze swoją piekna inteligentna i ogromna klasa dziewczyna? Zal Ci tylek sciska pozdrawiamy wszyscy Ciebie- odpisała Duża Ania. dlaczego sie złościmy? Bo osoby publiczne nie lubi jak ludzie wlasnie tak pier... jak Ty wyzej zadają pytania zeby tworzyć niestworzone historie i włażą z butami w nasze życie. Z jakiegoś powodu taka wlasnie sytuacja ma miejsce. A teraz wybacz ale jestem na kolacji. (pisownia oryginalna)

Mateusz Banasiuk również pochwalił się fotką z Sycylii. Na zdjęciu aktora zabrakło jednak jego nowej znajomej, Dużej Ani...

 

Myślicie, że Magdalena Boczarska może być zazdrosna o nową koleżankę Mateusza Banasiuka?

 

Zobacz także: Banasiuk i Boczarska razem na koncercie. Aktorka chwali się pięrścionkiem zaręczynowym ZDJĘCIA

 

Gwiazdka Warsaw Shore pokazała wspólne zdjęcie z Mateuszem Banasiukiem.

 

Mateusz Banasiuk również pokazał fotkę z wakacji.

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17