Martyna Wojciechowska w kurtce moro Martyna Wojciechowska w programie Kobieta na krańcu świata z córką Kabulą Martyna Wojciechowska z córką Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska w kurtce moro
Ważny krok w życiu Martyny!
1/9
Martyna Wojciechowska w kurtce moro

Martyna Wojciechowska zostanie mamą? Jak donosi magazyn "Show", dziennikarka zdecydowała się na adopcję! Gwiazda TVN sprawiła swojej córce Marysi rodzeństwo, bowiem zdecydowała się na adopcję dzieci, które poznała podczas swoich podróży i kręcenia programu "Kobieta na krańcu świata". W niektórych przypadkach formalności są dopiero w toku.

"Nie wymieniam konkretnej liczby tych dzieci, bo jestem w trakcie pewnych procesów, więc za wcześnie o tym mówić, ale poczucie odpowiedzialności już mam", mówi w rozmowie z "Show" gwiazda TVN.

 

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję!

Co na to jej córka Marysia? Dziennikarka zapewnia, że jej córka bardzo cieszy się z tego, że ma wielką rodzinę i liczy na to, że wkrótce odwiedzi swoje rodzeństwo. Córeczka przyzwyczaiła się już, że jej mama często wyjeżdża i właśnie podczas tych podróży poznaje dzieci, którym chciałaby pomóc.

"Najbliższa mojemu sercu jest Kabula z Tanzanii, która oficjalnie przed sądem musiała zeznać, że jest pod moją opieką", mówi Martyna. 

Kim jest Kabula? Zobaczcie, kogo Martyna Wojciechowska zdecydowała się adoptować!

 

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie: "Byłam molestowana"

2/9
Martyna Wojciechowska w programie Kobieta na krańcu świata z córką Kabulą
Instagramie

Kabula była bohaterką jednego z odcinków programu Martyny, dziewczynie groziła śmierć, ale teraz jej życie zmieniło się o 180 stopni. Dziewczyna studiuje i chce w przyszłości chronić prawa osób chorych na albinizm w Tanzanii. Martyna opiekuje się też dziećmi na Filipinach. 

"Jest tam rodzina, która mieszka w grobowcu i w jakimś sensie stałam się ich opiekunem. Jesteśmy w bliskim kontakcie, pomagam im uzyskać niezależność", zdradza Martyna. 

 

Gwiazda zdradza, że jej córka jest bardzo zadowolona z licznego rodzeństwa, sama zresztą nawet zorganizowała w swojej szkole akcję zbierania pieniędzy na edukację Kabuli. 

"Nalega, żebyśmy pojechały spotkać się z innymi dziećmi", dodaje Martyna. 

Co o tym myślicie? Czy można już oficjalnie powiedzieć, że Martyna to nasza polska Angelina Jolie ;)?

Polecamy: Martyna Wojciechowska o sile kobiecości, wytyczaniu nowych szlaków i wychowywaniu córki

3/9
Martyna Wojciechowska z córką
4/9
Martyna Wojciechowska
5/9
Kaśka Frydrych
6/9
Kaśka Frydrych
7/9
Kaśka Frydrych
8/9
Martyna Wojciechowska pochwaliła się laurką od córki
Facebook
9/9
Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Facebook