Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim
Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram @martyna.world
Newsy

Martyna Wojciechowska znalazła ukojenie po rozstaniu: "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"

Martyna Wojciechowska, która ostatnio potwierdziła rozstanie z Przemkiem Kossakowski, poruszyła fanów nowym zdjęciem. "Promieniejesz". Oto, co jest tego powodem!

Martyny Wojciechowskiej nikomu nie trzeba przestawiać. Słynna dziennikarka i podróżniczka, która na koncie ma wiele sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, od lat jest jedną z najbardziej podziwianych kobiet w polskim show-biznesie. Kiedy w mediach pojawiły się pogłoski dotyczące rozpadu jej małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim, zmartwieni fani zasypali ją komentarzami, aż gwiazda w końcu potwierdziła rozstanie. 

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. (...) Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi - napisała na Instagramie.

Teraz na profilu Martyny Wojciechowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, a poruszeni internauci nie kryją swojego zachwytu, bo w oczach swojej idolki dostrzegli prawdziwą radość! Czemu to zawdzięczamy? Jak przyznała gwiazda - "Niczego nie potrzebuję teraz bardziej".

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej córce i zdradziła, jakie ma marzenie związane z Marysią!

Martyna Wojciechowska zrobiła to pierwszy raz!

Martyna Wojciechowska to ulubienica polskich widzów, a jej programy cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że prywatne życie dziennikarki tak bardzo interesuje jej fanów, choć ta niechętnie zdradza jego szczegóły. Najlepszym przykładem na to, był jej związek z Przemkiem Kossakowskim, który skrzętnie ukrywała w tajemnicy. Kiedy jednak Martyna Wojciechowska przekazała wieści o ślubie, ta dwójka natychmiast stała się najgorętszą parą w polskim show-biznesie! Niestety, po licznych spekulacjach, dziennikarka potwierdziła koniec małżeństwa z podróżnikiem, przyznając że trwało jedynie trzy miesiące. Gwiazda podkreśliła, że choć upłynęło już trochę czasu, dla niej i jej córki to wciąż trudny temat, a zaskoczeni internauci natychmiast zaczęli oblegać media społecznościowe Przemka Kossakowskiego. Na - byłego już - partnera Martyny Wojciechowskiej wylała się fala hejtu, i w końcu sam postanowił udzielić komentarza w sprawie. Rozstanie dziennikarzy skomentował nawet Kuba Wojewódzki, a wielu dywaguje, czy pomiędzy tą dwójką jest jeszcze szansa na pojednanie. Teraz jednak na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawił się wpis, który zachwycił jej fanów! 

Martyna Wojciechowska opublikowała nowe zdjęcie, a internauci nie mogli oderwać wzroku od jej oczu, i jak stwierdzili - ich uwielbiana gwiazda promienieje! Dlaczego? Okazuje się, że tuż po przebudzeniu dziennikarka zadała sobie bardzo ważne pytanie, podjęła spontaniczną decyzję i... poszła na zajęcia z boksu! 

Wstałam rano i zadałam sobie pytanie czego dziś potrzebuję najbardziej. Zupełnie spontanicznie zadzwoniłam do SASHY SIDORENKO, o której ostatnio Wam pisałam. To wielokrotna Mistrzyni Ukrainy w boksie, pas Mistrzyni Europy wywalczyła w polskich barwach, niepokonana na ringu zawodowym. I tak oto po raz pierwszy w moim życiu odbyłam TRENING BOKSERSKI, po którym zmęczona, ale szczęśliwa wyczołgałam się z Jej klubu… - napisała.  Co jest najważniejsze w tym sporcie? BALANS, RÓWNOWAGA I MOCNE STANIE NA NOGACH - tak mówi Sasha. Niczego nie potrzebuję teraz bardziej🙏🏻 - podkreśliła.

Martyna Wojciechowska przyznała, że choć był to jej pierwszy raz na boksie, z pewnością nie będzie tym ostatnim! 

- Widać w oczach te endorfinyyyyyy😊🙌
- To bardzo, bardzo inspirujące, wstać rano i pomyśleć tylko o sobie.
- Promieniejesz🔥❤️ 

Zachwytów internautów nie było końca, a patrząc na opublikowane przez Martynę Wojciechowską zdjęcie, trudno się z nimi nie zgodzić!

Martyna Wojciechowska trenuje boks
@martyna.world, Instagram

Zobacz także: Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości w polskim show-biznesie. Dziennikarka, która od lat przemierza najdalsze zakamarki świata, by dzielić się z widzami inspirującymi historiami, może pochwalić się niesłabnącą popularnością i naprawdę sporym gronem fanów!

Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie

Dla wielu kobiet Martyna Wojciechowska jest prawdziwą inspiracja. Gwiazda jednak unika życia na świeczniku i błysku fleszy. Ostatnio głośnym echem odbiło się jej rozstanie z Przemysławem Kossakowskim, z którym po trzech latach związku wzięła ślub. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na czerwonym dywanie
Kamil Piklikiewicz/East News

Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
Kuba Wojewódzki tym razem przesadził?! Porównał małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego do hotelu!

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie i uchodzili wręcz za związek idealny. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie odbiło się tak szerokim echem. Jak przyznała słynna dziennikarka i podróżniczka, jej małżeństwo trwało zaledwie trzy miesiące. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa - napisała na Instagramie gwiazda. Jak donoszą media - decyzja o odejściu leżała po stronie Przemka Kossakowskiego, natomiast w swoim poruszającym wpisie, który ukazał się w mediach społecznościowych tydzień temu, Martyna Wojciechowska przyznała, że dla niej i jej córki Marysi jest to naprawdę trudny czas i poprosiła o zachowanie ciszy w temacie. Tymczasem małżeństwo gwiazdy, a raczej jego koniec, postanowił skomentować Kuba Wojewódzki i to w dość niewybredny sposób.  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Kuba Wojewódzki skomentował małżeństwo Relacja Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim od początku wzbudzała wiele sensacji. Ulubieńcy polskich widzów przez długi czas ukrywali swój związek przed mediami, jednak paparazzi coraz częściej przyłapywało tę dwójkę podczas wspólnych wyjść. W końcu na jaw wyszły ich zaręczyny, a niedługo po tym Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Niestety, jak zdradziła dziennikarka, jej związek z podróżnikiem trwał trzy lata, a małżeństwo jedynie trzy miesiące. Po szokującym wpisie gwiazdy, internauci nie zostawili suchej nitki na Przemku Kossakowskim.  W końcu były partner Martyny Wojciechowskiej postanowił sam skomentować rozstanie. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami...

Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Michal Wozniak/East News
Newsy
Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! 
"Z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - pisze Martyna Wojciechowska! Co się stało? Dlaczego jej związek z Przemkiem Kossakowskim nie przetrwał? Dramatyczne oświadczenie gwiazdy TVN!

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawie rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka potwierdziła ostatnie plotki - po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu jej małżeństwo z gwiazdorem TTV dobiegło końca. Zobaczcie oświadczenie Martyny Wojciechowskiej!  Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się już jakiś czas temu. Według relacji portalu to Kossakowski wyprowadził się z domu. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytaliśmy. Co zaś napisała Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu? Poniekąd potwierdziła informacje portalu, pisząc, że jej małżeństwo zakończyło się NAGLE po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu - a oznacza to, że para rozstała się już na początku tego roku (ich ślub odbył się bowiem w październiku rok temu). Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.          Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Konferencja prasowa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego z udziałem Martyny Wojciechowskiej
Michał Baranowski/AKPA
Newsy
Martyna Wojciechowska została zapytana wprost o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim! 
Musicie zobaczyć reakcję Martyny Wojciechowskiej, gdy dziennikarz zapytał ją o ostatnie plotki o jej rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. Czy potwierdziła koniec ich małżeństwa?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rzeczywiście się rozstali? Wczoraj portal Pudelek.pl poinformował, że para już od dawna ze sobą nie mieszka, a decyzję o rozstaniu podjął Przemek. Jak na te spekulacje reaguje Martyna? Jeden z dziennikarzy miał okazję zapytać o to gwiazdę podczas konferencji Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Co odpowiedziała? Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego  To dla wszystkich fanów gwiazdorskiej pary ogromne zaskoczenie - pod koniec ubiegłego roku Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub , zamieszkali ze sobą i... wydawali się być bardzo szczęśliwi. Tym bardziej informacje Pudelka zszokowały wszystkich. Według portalu Kossakowski wyprowadził się z domu niedługo po ślubie z Martyną!   To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytamy. Martyna Wojciechowska w internetowych wpisach potwierdziła rozstanie? Gdy tylko ta sensacyjna informacja ujrzała światło dziennie, fani od razu zaczęli zasypywać Martynę Wojciechowską pytaniami o jej małżeństwo. Ta w kilku wpisach dała do zrozumienia, że wszelkie spekulacje są prawdziwe.  Gdy jeden z fanek zaczęła pocieszać gwiazdę, pisząc, że małżeństwo nic nie znaczy, gwiazda TVN odpowiedziała:  - Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety❤️ Martyna Wojciechowska nie obserwuje Przemysława Kossakowskiego na Instagramie  Martyna, jak i Przemek Kossakowski rzadko mówią o swoim życiu prywatnym, ale część fanów wywnioskowała, że ich rozstanie potwierdza jeszcze jedna rzecz - Wojciechowska przestała obserwować męża na Instagramie.  I właśnie o to zapytał Martynę dziennikarz gazety "Fakt" na konferencji prasowej Polskiego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik