Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi
Newsy

Od rozstania Wojciechowska i Kossakowski ze sobą nie rozmawiają. Jest szansa na pojednanie?

"Po trzech miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa", przyznała Martyna Wojciechowska. Co się naprawdę stało? Czy jest szansa, że podróżniczka pogodzi się jeszcze z Przemysławem Kossakowskim?

Ciągle trudno w to uwierzyć. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem! Gdy jeden z portali napisał, że to Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu i wyprowadził się z domu zaledwie trzy miesiące po ślubie, wiele osób nie dowierzało, że ta informacja jest prawdziwa. Magazyn "Party" skontaktował się z menadżerką Martyny Wojciechowskiej, ta jednak nie chciała tego komentować. Kilka dni później wątpliwości rozwiała sama podróżniczka.

„(...) chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”, napisała Martyna na Instagramie.

Po osobistym wpisie Wojciechowskiej internauci zaczęli snuć domysły, co takiego musiało się wydarzyć, że koniec małżeństwa dziennikarki nastąpił „z dnia na dzień”. Pomysłów nie brakowało. Na Kossakowskiego z dnia na dzień wylała się fala hejtu, bo to właśnie jego fani oskarżyli o rozpad tego związku. Wreszcie prowadzący „Down the Road. Zespół w trasie” postanowił zabrać głos.

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności (...) Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata widzieć nie chcemy”, dodał.

Co się naprawdę wydarzyło w małżeństwie Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Czy para zdecyduje się na rozwód, czy weźmie na przeczekanie i... da sobie jeszcze jedną szansę? 

"Każdy facet myśli o Martynie z przyjemnością" Przemek Kossakowski przed naszą kamerą zachwyca się swoją partnerką!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są w trakcie rozwodu?

Jeszcze w styczniu, tuż przed wyprowadzką, Przemek Kossakowski był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w Newonce.radio. Wówczas nic nie wskazywało, że małżeństwo z Martyną Wojciechowską przechodzi kryzys.

„Jestem w fazie wielkiej stabilizacji, ale nie chcę przysypiać na niej. Wiem, że w każdej chwili może się coś wydarzyć”, mówił podróżnik.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?
Instagram/Martyna Wojciechowska

Przyznawał, że medialny szum czasem go przeraża. Czyżby rzeczywiście miał dosyć zainteresowania prasy jego życiem prywatnym?

„Jestem gościem, który dokonywał w życiu wyborów, które wyrzucały go w ciszę (...). Trzy lata temu spakowałem samochód, wyjechałem na Podlasie i mieszkałem tam rok. Sam. W ciszy. (...) Mieszkam w Warszawie tylko przez związek”, wyznał.

Zapytany przez dziennikarzy o najskrytsze marzenia, odpowiedział:

„Marzę czasem, żeby mieć spokój. Im więcej tego wszystkiego dzieje się wokół mnie, tym bardziej mam ochotę... (...) No, to takie ucieczkowe”.

Czy Kossakowski znowu „uciekł” na Podlasie? Nie wiadomo. I on, i Martyna zawsze byli bardzo dyskretni, jeśli chodzi o sprawy prywatne. Nie opowiadali wylewnie o początkach swojego związku, więc tym bardziej pewnie nie będą chcieli opowiadać o jego końcu. Choć wiele osób nadal wierzy, że to tylko kryzys... Jak ustaliło „Party”, od kiedy Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu, Martyna prawie w ogóle nie ma z nim kontaktu. To na pewno trudna sytuacja także dla 13-letniej Marysi, która zaprzyjaźniła się z partnerem mamy. Teraz Kossakowski pracuje na planie następnej, 3. już edycji „Down the Road”, która kręci w Turcji. Z kolei Martyna nagrywa nowe odcinki „Kobiety na krańcu świata”.

„Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi”, napisała podróżniczka na Instagramie.

Z powodu pracy przy programie w najbliższym czasie rzadko będzie bywać w Warszawie. Mówi, że z dala od zgiełku czuję się zawsze najbardziej spokojna i wyciszona. Czy Wojciechowska i Kossakowski naprawdę nie widzą już dla siebie wspólnej przyszłości? Plotkuje się, że para czeka na termin rozprawy rozwodowej. Czy rzeczywiście do niej dojdzie? Czas pokaże.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Martyną Wojciechowską?

Więcej o kulisach rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego przeczytasz w nowym "Party".

Martyna Wojciechowska na okładce
Party.pl

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzyli szczęśliwą parę przez trzy lata. Do tej pory ich fani nie mogą uwierzyć, że już nie są razem – małżeństwo gwiazd rozpadło się trzy miesiące po ślubie.  Teraz każde z nich rzuciło się w wir pracy.

Z wpisu dziennikarki wynika, że decyzję o zakończeniu małżeństwa podjął Przemysław Kossakowski. Co go to tego skłoniło? Tego żadne z nich publicznie nie chce na razie ujawniać.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do… ślubów!
TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do… ślubów!

  A jednak będą mieli wspólny program! Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”,  Martyna Wojciechowska  i Przemysław Kossakowski już zaczęli się do tego przygotowywać. Złożyli projekt i jest szansa, że ich program będzie miał zasięg ogólnoświatowy (we współpracy z Discovery Świat). Kiedy ruszą zdjęcia, tego dokładnie jeszcze nie wiadomo. Program będziemy mogli zobaczyć dopiero jesienią albo w przyszłym roku.   O czym ma być wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? "Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – mówi znajomy pary. Co teraz robi Martyna i Przemek? Na razie para zajęta jest swoimi solowymi projektami. Martyna wróciła z Izraela, gdzie była na zdjęciach do „Kobiety na krańcu świata”, a Przemek wrócił z Indii, gdzie pracował nad swoim programem dla TTV. Czy oglądanie cudzych ślubów sprawi, że Wojciechowska i Kossakowski też postanowią się pobrać? A może zrobią to zanim zaczną zdjęcia do programu? Czas pokaże! Cieszycie się, że poprowadzą razem program? Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party Zobacz także: Martyna Wojciechowska ocenia nową edycję "Big Brothera" i Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest bardzo surowa?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są zaręczeni? Ten wpis nie pozostawia wątpliwości
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są zaręczeni? Ten wpis nie pozostawia wątpliwości

Czy  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są już zaręczeni? Podróżniczka zamieściła długi wpis na Instagramie, w którym wprost nazwała swojego partnera narzeczonym! Czy para teraz zdecyduje się na ślub? Zobaczcie cały wpis Martyny Wojciechowskiej!  Zobacz także:  Ile waży Martyna Wojciechowska? "Tyle ważę i nie zamierzam się odchudzać" Wojciechowska i Kossakowski są już po zaręczynach? Martyna Wojciechowska znalazła szczęście u boku Przemka Kossakowskiego ponad dwa lata temu. Z pewnością połączyła ich wspólna pasja do podróżowania. Para jednak należy do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności i w mediach społecznościowych skupiają się głównie na działalności zawodowej. Nie od dziś wiadomo również, że mają wielkie serca i wspólnie angażują się w pomoc potrzebującym. Tym razem na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak para pomaga w rozwożeniu ciepłych posiłków dla seniorów. Pod fotografiami pojawił się wpis, z którego możemy wywnioskować, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już zaręczeni!  JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?😍❤️ 👉 Daj się zaprosić na randkę 👉 Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) 👉 Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) 👉 Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii [...] - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.  W dalszej części wpisu Martyna Wojciechowska zachęciła również swoich fanów do przyłączenia się do akcji "Senior w koronie" i pomocy osobom starszym właśnie poprzez rozwożenie posiłków czy dostarczenie...

Martyna Wojciechowska
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu"
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu"

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przed tygodniem wzięli ślub! Oczywiście utrzymali wszystko w sekrecie, a o tym wyjątkowym wydarzeniu, dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie. Większość nowych małżeństw wybiera się w podróże poślubne, jednak w obecnej sytuacji, kiedy szaleje koronawirus, jest to nieco utrudnione. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdecydowali się zorganizować swój wyjazd... jeszcze przed ślubem! Małżonkowie właśnie pochwalili się zdjęciami z podróży na Instagramie. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Jest wideo z wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Do jakiej piosenki tańczyli? Wojciechowska i Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży przedślubnej!  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Są ze sobą już od kilku lat, jedną z rzczy, która ich połczyła, jest wspólna pasja do podróży. Wojciechowska i Kossakowski należą do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i w mediach społecznościowych skupiają się głównie na swojej działalności zawodowej. Jednak przed tygodniem para postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym wydarzeniem. Okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Tuż po ceremonii na Instagramie podróżnika pojawiło się zdjęcie oraz wzruszający wpis.  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał pod zdjęciem z Martyną Wojciechowską, Przemysław Kossakowski. Jak się okazało, para zrezygnowała z podróży poślubnej, ale za to wybrała się w podróż... przedślubną! Zdecydowali się na wspólny wyjazd kamperem po Portugalii. Udało im się wszystko zorganizować przed drugą...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner