Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi
Newsy

Od rozstania Wojciechowska i Kossakowski ze sobą nie rozmawiają. Jest szansa na pojednanie?

"Po trzech miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa", przyznała Martyna Wojciechowska. Co się naprawdę stało? Czy jest szansa, że podróżniczka pogodzi się jeszcze z Przemysławem Kossakowskim?

Ciągle trudno w to uwierzyć. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem! Gdy jeden z portali napisał, że to Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu i wyprowadził się z domu zaledwie trzy miesiące po ślubie, wiele osób nie dowierzało, że ta informacja jest prawdziwa. Magazyn "Party" skontaktował się z menadżerką Martyny Wojciechowskiej, ta jednak nie chciała tego komentować. Kilka dni później wątpliwości rozwiała sama podróżniczka.

„(...) chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”, napisała Martyna na Instagramie.

Po osobistym wpisie Wojciechowskiej internauci zaczęli snuć domysły, co takiego musiało się wydarzyć, że koniec małżeństwa dziennikarki nastąpił „z dnia na dzień”. Pomysłów nie brakowało. Na Kossakowskiego z dnia na dzień wylała się fala hejtu, bo to właśnie jego fani oskarżyli o rozpad tego związku. Wreszcie prowadzący „Down the Road. Zespół w trasie” postanowił zabrać głos.

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności (...) Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata widzieć nie chcemy”, dodał.

Co się naprawdę wydarzyło w małżeństwie Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Czy para zdecyduje się na rozwód, czy weźmie na przeczekanie i... da sobie jeszcze jedną szansę? 

"Każdy facet myśli o Martynie z przyjemnością" Przemek Kossakowski przed naszą kamerą zachwyca się swoją partnerką!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są w trakcie rozwodu?

Jeszcze w styczniu, tuż przed wyprowadzką, Przemek Kossakowski był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w Newonce.radio. Wówczas nic nie wskazywało, że małżeństwo z Martyną Wojciechowską przechodzi kryzys.

„Jestem w fazie wielkiej stabilizacji, ale nie chcę przysypiać na niej. Wiem, że w każdej chwili może się coś wydarzyć”, mówił podróżnik.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?
Instagram/Martyna Wojciechowska

Przyznawał, że medialny szum czasem go przeraża. Czyżby rzeczywiście miał dosyć zainteresowania prasy jego życiem prywatnym?

„Jestem gościem, który dokonywał w życiu wyborów, które wyrzucały go w ciszę (...). Trzy lata temu spakowałem samochód, wyjechałem na Podlasie i mieszkałem tam rok. Sam. W ciszy. (...) Mieszkam w Warszawie tylko przez związek”, wyznał.

Zapytany przez dziennikarzy o najskrytsze marzenia, odpowiedział:

„Marzę czasem, żeby mieć spokój. Im więcej tego wszystkiego dzieje się wokół mnie, tym bardziej mam ochotę... (...) No, to takie ucieczkowe”.

Czy Kossakowski znowu „uciekł” na Podlasie? Nie wiadomo. I on, i Martyna zawsze byli bardzo dyskretni, jeśli chodzi o sprawy prywatne. Nie opowiadali wylewnie o początkach swojego związku, więc tym bardziej pewnie nie będą chcieli opowiadać o jego końcu. Choć wiele osób nadal wierzy, że to tylko kryzys... Jak ustaliło „Party”, od kiedy Kossakowski wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu, Martyna prawie w ogóle nie ma z nim kontaktu. To na pewno trudna sytuacja także dla 13-letniej Marysi, która zaprzyjaźniła się z partnerem mamy. Teraz Kossakowski pracuje na planie następnej, 3. już edycji „Down the Road”, która kręci w Turcji. Z kolei Martyna nagrywa nowe odcinki „Kobiety na krańcu świata”.

„Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi”, napisała podróżniczka na Instagramie.

Z powodu pracy przy programie w najbliższym czasie rzadko będzie bywać w Warszawie. Mówi, że z dala od zgiełku czuję się zawsze najbardziej spokojna i wyciszona. Czy Wojciechowska i Kossakowski naprawdę nie widzą już dla siebie wspólnej przyszłości? Plotkuje się, że para czeka na termin rozprawy rozwodowej. Czy rzeczywiście do niej dojdzie? Czas pokaże.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Martyną Wojciechowską?

Więcej o kulisach rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego przeczytasz w nowym "Party".

Martyna Wojciechowska na okładce
Party.pl

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzyli szczęśliwą parę przez trzy lata. Do tej pory ich fani nie mogą uwierzyć, że już nie są razem – małżeństwo gwiazd rozpadło się trzy miesiące po ślubie.  Teraz każde z nich rzuciło się w wir pracy.

Z wpisu dziennikarki wynika, że decyzję o zakończeniu małżeństwa podjął Przemysław Kossakowski. Co go to tego skłoniło? Tego żadne z nich publicznie nie chce na razie ujawniać.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN

Przemysław Kossakowski w białej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemek Kossakowski zdradził, co czuje po rozstaniu z Martyną Wojciechowską
Przemysław Kossakowski po raz kolejny zabrał głos w sprawie rozstania z Martyną Wojciechowską? Dziennikarz zmieścił wymowne zdjęcie.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, a dla wielu uchodzili nawet za tą najlepiej dobraną. Trudno się dziwić, że wiadomość o rozstaniu tej dwójki - która obiegła media w pierwszej połowie lipca - aż tak wstrząsnęła opinią publiczną. Co więcej, słynny podróżnik nie ukrywał, że w Warszawie mieszkał tylko ze względu na związek z dziennikarką. Teraz postanowił wybrać się w kolejną podróż, a na swoim profilu na Instagramie zamieścił wymowny wpis.  Przemysław Kossakowski wyjechał po rozstaniu z Martyną Wojciechowską Zanim Martyna Wojciechowska potwierdziła koniec małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim, w mediach już zdążyły pojawić się plotki dotyczące ich rozstania. Podróżnik miał wyprowadzić się od swojej żony i jak się później okazało, drogi tej dwójki rozeszły się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Choć oboje chcieli uniknąć medialnego szumu ich rozstanie okazało się jednym z tych najgłośniejszych. Co więcej, przy całym zamieszaniu,  negatywne komentarze i fala hejtu spadły na Przemysława Kossakowskiego . Jak się okazuje dziennikarz po rozstaniu z Martyną Wojciechowską postanowił uciec od zgiełku. To nie pierwszy raz, kiedy zdecydował się na taką decyzję:  Jestem gościem, który dokonywał w życiu wyborów, które wyrzucały go w ciszę (...). Trzy lata temu spakowałem samochód, wyjechałem na Podlasie i mieszkałem tam rok. Sam. W ciszy. (...) Mieszkam w Warszawie tylko przez związek - mówił w jednym z wywiadów. Czyżby teraz podróżnik ponownie był zmęczony życiem na świeczniku i pojawianiem się na nagłówkach portali oraz pierwszych stronach gazet? Tym razem Przemysław Kossakowski postanowił wybrać się nie na Podlasie, a do Olsztyna....

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?! Zaskakujące ustalenia mediów!
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w październiku ubiegłego roku. Teraz media donoszą, że ich małżeństwo to już przeszłość. Co się stało?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Podróżnicy jednak bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia i raczej niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Jednak takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Według medialnych doniesień, małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, już się zakończyło! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   Jak mieszka Martyna Wojciechowska? W jej apartamencie czuć ducha podróżniczki! Co za oryginalne wnętrza!   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem?! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na początku ukrywali swój związek przed mediami. W końcu jednak prawda wyszła na jaw, a fotoreporterzy coraz częściej zaczęli śledzić każdy krok pary. Podróżnicy jednak utrzymywali ważne wydarzenia w swoim życiu w tajemnicy, a fani dowiadywali się o wszystkim po fakcie - jak na przykład o ich ślubie, który odbył się pod koniec ubiegłego roku .  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - pisał wówczas Przemysław Kossakowski pod zdjęciem ze ślubu z Martyną Wojciechowską.            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) Zobacz także:   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu" Fani uwielbiają Martynę Wojciechowską i...

Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Michal Wozniak/East News
Newsy
Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! 
"Z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa" - pisze Martyna Wojciechowska! Co się stało? Dlaczego jej związek z Przemkiem Kossakowskim nie przetrwał? Dramatyczne oświadczenie gwiazdy TVN!

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawie rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarka potwierdziła ostatnie plotki - po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu jej małżeństwo z gwiazdorem TTV dobiegło końca. Zobaczcie oświadczenie Martyny Wojciechowskiej!  Martyna Wojciechowska potwierdza koniec małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim! Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się już jakiś czas temu. Według relacji portalu to Kossakowski wyprowadził się z domu. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - czytaliśmy. Co zaś napisała Martyna Wojciechowska w swoim oświadczeniu? Poniekąd potwierdziła informacje portalu, pisząc, że jej małżeństwo zakończyło się NAGLE po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu - a oznacza to, że para rozstała się już na początku tego roku (ich ślub odbył się bowiem w październiku rok temu). Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.          Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik