Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoją decyzją! Oznajmiła na Facebooku, że po 10 latach pracy zrezygnowała ze stanowiska redaktor naczelnej miesięcznika "National Geographic Polska". Co dalej z jej karierą? Wojciechowska została dyrektor programową kanału podróżniczego Travel Channel.

Reklama

Dziś jest ostatni dzień mojej pracy w National Geographic Polska i National Geographic Traveler na stanowisku redaktor naczelnej. To był wielki przywilej i zaszczyt kierować takimi Redakcjami przez dekadę i współpracować z Zespołem Najlepszych Ludzi - napisała Martyna Wojciechowska na Facebooku.

Martyna Wojciechowska odchodzi z "National Geographic"

Wojciechowska z pewnością nie zamierza się rozwijać. Wręcz przeciwnie! Odchodzi z "National Geographic" po to by kontynuować swoją karierę w Travel Channel jako dyrektor programowa.

Teraz przede mną nowe wyzwania. Wierzę, że odwaga polega na tym, żeby nieustannie szukać nowych możliwości i mieć otwartość na to, co nieznane - to esencja mojego życia. Ruszam dzisiaj w kolejną podróż, tym razem z Travel Channel. Zostałam dyrektor programową kanału podróżniczego, którego celem jest inspirowanie Was i zabieranie na niesamowite krańce świata. Także z kolejną serią mojego programu już jesienią i nowymi, polskimi produkcjami - dodała Wojciechowska.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska wyleczyła się z poważnej choroby

Stanowisko Martyny Wojciechowskiej przejęła Agnieszka Franus, dotąd wicenaczelna "National Geographic Polska". Uważacie, że odejście Martyny Wojciechowskiej to dobra decyzja?

Zobacz także

Zobacz także: Pamiętacie "Śpiewające fortepiany" w TVP 2? Zobaczcie odcinek sprzed 12 lat z... Wojewódzkim i Wojciechowską!

Martyna Wojciechowska kończy pracę z "National Geographic Polska". Oto jej oświadczenie.

Reklama

Kto ją zastąpi po dziesięciu latach? To Agnieszka Franus, dotąd wicenaczelna "National Geographic Polska".

Reklama
Reklama
Reklama