Marta Kaczyńska i Andrzej Duda świetnie się dogadują, choć nie zawsze tak było. Pamiętacie jak podczas kampanii przed wyborami prezydenckimi Marcie ponoć nie podobało się to, jak promował się wówczas się Duda? Przypomnijmy, Andrzej Duda podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej przyniósł na Wawel wieniec z wstęgą, na której było napisane „Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP”. Wtedy Marta Kaczyńska nie podała mu ręki na powitanie... Ale to już są stare czasy! Teraz Kaczyńska i Duda żyją w bardzo dobrych relacjach - jak widać, przez ten rok wiele się zmieniło!

Reklama

Kiedy Marta Kaczyńska i prezydent Andrzej Duda spotkali się na obchodach 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej, doszło między nimi do bardzo sympatycznego powitania. Kaczyńska i Duda powitali się życzliwym uściskiem. Sytuację udało się uwiecznić na zdjęciach fotoreporterom. Niektórzy dopytywali, czy relacje między Kaczyńską a Dudą naprawdę się poprawiły. Odpowiedź na to pytanie podał "Dobry Tydzień" w jednym z artykułów:

Dla Marty 10 kwietnia zawsze pozostanie najtragiczniejszym dniem w życiu. (...) Przed oczami stają dwie trumny rodziców, których żegnała w kaplicy Pałacu Prezydenckiego. Bolesne przeżycia pojawiły się także w tym roku. Jednocześnie Marta przypomniała sobie, jak bardzo w tamtym czasie wspierał ją Andrzej Duda. W przypływie emocji przylgnęła do prezydenta. Ten intymny moment uwiecznili fotoreporterzy. Ilekroć Marta przyjeżdżała na Wawel pomodlić się przy grobie rodziców, o jej komfort dbał Andrzej Duda. Kupował wieniec, rezerwował nocleg, ustalał plan pobytu. Marta była częstym gościem jego rodziny. Wtedy poznała ją Agata Duda. Obserwuje przyjaźń męża i Kaczyńskiej od lat. Ze spokojem. Nie ma powodów do zazdrości. Obie panie lubią się i cenią - napisał "Dobry Tydzień".

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska na rocznicy katastrofy smoleńskiej.

East News

Zobacz także
Reklama

Widać, że Andrzej Duda i Marta Kaczyńska się przyjaźnią. Andrzej Duda bardzo wspiera Martę.

East News
Reklama
Reklama
Reklama