Marina
Instagram
1/5
Marina
Instagram

Młoda mama miała wychodne! Marina, która niecałe 2 miesiące temu została mamą Liama, postanowiła pojawić się na meczu swojego ukochanego Wojtka Szczęsnego. Gwiazda zasiadła na trybunach i kibicowała mężowi podczas rozgrywki Juventus Turyn vs Lazio Rzym. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim stylizacja Mariny. Okazuje się, że za ubrania i dodatki gwiazdy spokojnie można pojechać na luksusowe zagraniczne wakacje! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co miała na  sobie Marina i w jakich cenach.

Zobacz: MARINA CAŁA W DŻINSIE I W PIĘKNYCH SANDAŁKACH. NA PEWNO NIE SPODZIEWACIE SIĘ, ŻE SĄ TAK... NIEDROGIE

2/5
Marina
Instagram

Na mecz Marina wybrała biel. Miała na sobie białą kurtkę, białą spódnicę z asymetrycznym zapięciem oraz białe sandałki, które określane są mianem "pirackich", ze względu na asymetryczne zakrycie palców u stóp. Wszystkie ubrania Mariny pochodzą z kolekcji zagranicznych domów mody i kosztują majątek!

Zobacz: Pamiętacie zdjęcie Mariny w bikini po porodzie? Już wiemy, co gwiazda zrobiła, że tak szybko schudła!

3/5
Marina
Instagram

Kurtka Mariny pochodzi z kolekcji australijskiej marki Acler i kosztuje aż 320 dolarów czyli ok. 1180 złotych. Kurtka wyróżnia się baskinką, która świetle podkreśla talię. Uwagę zwracają też kontrastujące przeszycia i duże guziki.

Zobacz: Nowe zdjęcie Mariny w bikini wpędzi cię w depresję... Ciężko uwierzyć, że kiedykolwiek była w ciąży!

Marina
Mat. prasowe
Mat. prasowe

4/5
Marina
Instagram

Spódnica Mariny pochodzi z tej samej kolekcji Acler i jak widać, stanowi komplet z kurtką. Kosztuje 270 dolarów, czyli ok 994 złote.

Zobacz: Już wiadomo, kim w przyszłości zostanie Liam Szczęsny! ;) Marina pokazała uroczy prezent dla synka

Marina
Mat. prasowe
Mat. prasowe

5/5
Marina
Mat. prasowe

Buty Mariny są najdroższe! Pochodzą z kolekcji Celine, a ich cena to 610 funtów, czyli ok. 2900 złotych! Cała stylizacja Mariny kosztowała ponad 5 tysięcy złotych.

Podoba się wam look Mariny?

Zobacz: Jak podróż to tylko w luksusach! Marina czy Anna Lewandowska? Kto wystylizował się lepiej do prywatnego odrzutowca? POJEDYNEK

 

Więcej na temat Marina