Marina
Instagram
1/5
Marina
Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami 30 czerwca 2018 roku. Właśnie wtedy na świat przyszło ich pierwsze dziecko - synek Liam. Niedługo chłopiec skończy dopiero 2 miesiące, ale jego mama już teraz zachwyca boską figurą! Ostatnio Marina pokazała zdjęcie w bikini, które może wywoływać zazdrość! Patrząc na gwiazdę, ciężko w ogóle uwierzyć, że kiedykolwiek była w ciąży. A jednak! Jeszcze do niedawna pokazywała na Instagramie pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Jak więc tak szybko wróciła do dawnej figury? Czy to zasługa diety, a może ostrych treningów? Marina postanowiła zdradzić sekret swojej figury! Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii, co wyjawiła artystka.

Zobacz: Marina pokazała swój brzuch miesiąc po porodzie! Wygląda lepiej niż Anna Lewandowska?

2/5
Marina
Instagram

Marina postanowiła podzielić się z fankami sekretem swojej figury. Niestety, żadna z miłośniczek jej stylu czy talentu nie będzie mogła z niego skorzystać. Okazuje się bowiem, że boska figura Mariny to zasługa… genów! 

 

Oczywiście staram się jeść zdrowo natomiast myślę, że w moim przypadku za figurę na którą nie narzekam muszę podziękować rodzicom,czyli dobrym genom - napisała Marina na Instagramie.

 

Zobacz: Marina i Wojtek nazwali swojego synka bardzo oryginalnie! Co oznacza jego imię? 

3/5
Marina
Instagram

Jakby tego było mało, Marina wyjawiła, że nie stosuje żadnej diety, ani nie ćwiczy! 

 

Niestety nie zdradzę Wam recepty na smukłą sylwetkę, ponieważ po urodzeniu nie stosowałam diet odchudzających ani ćwiczeń. W ciąży nie ćwiczyłam i rozpieszczałam siebie słodkościami tak jak i teraz ... (włoskie lody😍) - napisała Marina.

 

Zobacz: Synek Szczęsnych jest spod znaku Raka. Jaki będzie miał charakter? Będzie wrażliwym człowiekiem sukcesu! 

4/5
Marina
Instagram

Jednocześnie Marina przyznała, że zaczyna myśleć o ćwiczeniach, ponieważ zostało jej kilka kilogramów po ciąży! Ciężko w to uwierzyć… 

 

Choć powoli zaczynam myśleć o tym, by zacząć ćwiczyć to narazie nie traktuję tego jako priorytet. Oczywiście zostało mi kilka kg po ciąży , ale narazie nie mam nawet czasu o tym myśleć... wstydu nie ma - napisała gwiazda.

 

Zobacz: Marina dopiero urodziła, a już przeszła na dietę! Pomaga jej Anna Lewandowska! ZOBACZ MENU 

5/5
Marina
Instagram

Marina podkreśliła również, że jest dumna ze swojego ciała przede wszystkim dlatego, że rozwijał się w nim Liam.

 

Kochane jestem dumna ze swojego ciała, przede wszystkim dlatego, że rozwijało się w nim życie mojego synka - napisała.

 

Zobacz: Marina pokazała NOWE zdjęcie z synem Liamem. Jest urocze! 

Więcej na temat Marina