Marina

 

PILNE! Marina Łuczenko - Szczęsna urodziła, a więc Wojtek Szczęsny został ojcem! Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w Warszawie już 30 czerwca w szpitalu im. świętej Rodziny! To synek, który otrzymał imię... Liam!

 

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka👣. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️👪 Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! 🙏

 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ! 

 

Marina urodziła chłopca! Znamy imię! 

Wojciech Szczęsny również opublikował podobny wpis:

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! 😍 Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! ❤️ A few days ago we welcomed to the world our beautiful son - Liam! (Marina i Wojtek nazwali swojego synka bardzo oryginalnie! Co oznacza jego imię?)

 

Wojtek i Marina nie wiele mówili o ciąży, ze względu na hejt, który dotknął piosenkarkę w trakcie ciąży. Sportowiec zapowiedział, że zadba o to, żeby jego żona miała spokój:

My sobie radzimy, ale są pewne granice, które nie pozwolę żeby były przekroczone, z rzeczy które mają wpływ na mój wizerunek czy mojej żony. Jeśli ktoś narazi życie mojej ciężarnej żony i nienarodzonego dziecka, będę reagował. W okresie ciąży najważniejszy jest spokój matki. Będę walczył, bo uważam, że jest to walka warta poświecenia - zapowiedział Szczęsny.

Zobacz: Doda broni Mariny! „To jest coś strasznego! Ktoś ją musiał sprzedać”!

 

Serdecznie gratulujemy! Zobaczcie przy okazji, kto złożył życzenia Marinie i Wojtkowi! ;) - Lewandowska pogratulowała Marinie i Wojtkowi! Zobacz, co napisały też inne gwiazdy!

 

Zobacz: Marina i Wojciech wybrali już imię dla dziecka?! Jeśli to będzie dziewczynka, to...

Marina urodziła

Marina urodziła

Marina została mamą! 

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina w ciąży?
Instagram

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny