Pozwolimy sobie wytoczyć tezę: kiedy jest się partnerką sławnego piłkarza, życie staje się nieco łatwiejsze. Na przykład? W miejsce zatłoczonego pociągu, niewygodnego autobusu lub przegrzanego auta, możecie wskoczyć na pokład prywatnego odrzutowca i dosłownie śmignąć sobie do domu. 

 

Nieprawdopodobne, ale dla Mariny Łuczenko Szczęsnej oraz Anny Lewandowskiej to codzienność. Obie panie pokazały swoim instagramowym fanom zdjęcia, na których pozują na tle prywatnych samolotów.

 

No więc mamy dwie WAGs, dwa prywatne odrzutowce oraz dwie dość zbliżone do siebie stylizacje z równie ekstrawaganckimi luksusowymi dodatkami. Analogie są zbyt kuszące żeby nie porównać do siebie obu pań. Zatem przyjrzyjmy się ich podniebnym stylizacjom z bliska.

 

Więcej: SPODENKI KLARY LEWANDOWSKIEJ POLSKIEJ MARKI BĘDĄ HITEM LATA? KOSZTUJĄ TYLKO...

 

Samolotowe portrety Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko-Szczęsnej
Instagram @annalewandowskahpba

 

Pionierką samolotowego portretu jest Anna Lewandowska. Słynna fit mama pokazała swoją maszynę w kwietniu, kiedy to w towarzystwie 11-miesięcznej wówczas Klary odbywała podróż między Wrocławiem – gdzie fanki trenerki i dietetyczki mogły odbyć z nią trening – a swoim domem w Monachium. Na prywatny rejs, trenerka postawiła na maksymalistyczne, czarne oprawki w sportowym stylu prosto z kolekcji Marii Grazii Chiuri dla Diora na wiosnę/lato 18 za 1600 zł. Wciąż tańsze niż odrzutowiec.

 

Więcej: UROCZE UBRANKO SYNA MARINY ZROBIŁO FURORĘ! WIEMY, GDZIE JE KUPIĆ

 

Samolotowe portrety Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko-Szczęsnej
Instagram @marina_official

 

Więcej: ZNAMY SEKRET IDEALNEJ CERY ANNY LEWANDOWSKIEJ! TE KOSMETYKI MOŻE STOSOWAĆ KAŻDA Z NAS

 

Teraz – cztery miesiące później – swoim awiacyjnym portretem postanowiła pochwalić się Marina Łuczenko-Szczęsna. Podróżująca mama małego Liama wie, że na pokład odlotowego odrzutowca należy wkroczyć w adekwatnie odlotowej stylizacji. Dlatego też na zdjęciu ma ona na sobie najpopularniejsze sportowe buty sezonu, model Triple S od Balenciagi (3246 zł / Vitkac), który noszą już dosłownie wszyscy (naprawdę wszyscy). Odrobinę tańsze niż samolot.

 

No więc znacie już wszystkie stylowe okoliczności. Która WAG ma waszym zdaniem lepszą odrzutowcową stylówkę?

 

Więcej: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. ROZPOZNALIBYŚCIE TĘ UROCZĄ DZIEWCZYNKĘ?

 

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska