Marina

Już wiadomo, kim w przyszłości zostanie Liam Szczęsny! ;) Marina pokazała uroczy prezent dla synka

Marina

Liam Szczęsny urodził się 30 czerwca i jest pierwszym dzieckiem swoich rodziców - Mariny i Wojciecha Szczęsnych. Para przez długi czas ukrywała fakt, że jej rodzina się powiększy, ale w pewnym momencie już nie dało się tego ukryć. Gdy Marina już zdradziła swoim fanom, że jest w ciąży, coraz chętniej pokazywała krągły brzuch na Instagramie. Niestety, o ile zdecydowała się prezentować światu swój brzuch, o tyle nigdy nie pokaże twarzy synka! Tymczasem jednak zdradziła, jaką przyszłość dla niego planuje. ;)

 

Zobacz: Jak podróż to tylko w luksusach! Marina czy Anna Lewandowska? Kto wystylizował się lepiej do prywatnego odrzutowca? POJEDYNEK

 

Kim Liam zostanie w przyszłości?

 

Wokalistą jak mama, czy piłkarzem jak tata? Wszystko wskazuje, że teraz druga opcja wchodzie w grę! Marina właśnie pokazała uroczy prezent dla swojego synka i jest to piłkarska koszulka z jego imieniem rodem z Juventusu, czyli sportowego klubu Wojtka Szczęsnego. 

Marina
Instagram

Marina
Instagram

 

Na szczęście oczywiście chłopiec ma jeszcze sporo czasu, zanim będzie musiał podejmować decyzje, dotyczące przyszłości, jednak można podejrzewać, że treningi rozpocznie w dość młodym wieku. Jesteśmy też pewni, że odziedziczył piłkarski talent po swoim tacie. Ciekawe, czy wokalny również? ;) 

 

Zobacz też: "Lecimy do taty" Marina pokazała urocze zdjęcie z Liamem tuż przed startem samolotu. Fani zachwyceni

 

Przeczytaj: Marina pokazała prezent od Ani Lewandowskiej dla jej synka!

 

Marina nigdy nie pokaże twarzy Liama!

Instagram

Liam urodził się 30 czerwca

Marina
Instagram

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27