Marina
Jak wygląda dwa miesiące po porodzie?
1/5
Marina

30 czerwca tego roku Marina i Wojtek Szczęści przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Liama. Wiadomość o ciąży artystki zaskoczyła wszystkich. Przez długi czas gwiazda nie komentowała tych doniesień i nie chwaliła się ciążowym brzuszkiem. Wszystko wydało się, gdy jej krągłości już nie dało się ukryć. Teraz jednak, gdy Liam jest już na świecie, Marina bardzo chętnie pokazuje swoją figurę. Nie dziwimy się - wygląda bowiem rewelacyjnie. Teraz artystka pokazała się w bikini, a my zbieramy szczęki z podłogi!

 

Zobaczcie sami na kolejnych stronach galerii, jak Marina wygląda w bikini zaledwie 2 miesiące po porodzie.

 

Zobacz: Już wiadomo, kim w przyszłości zostanie Liam Szczęsny! ;) Marina pokazała uroczy prezent dla synka

2/5
Marina
Instagram

Sami tego chcieliście! Oto najnowsze zdjęcie Mariny po porodzie. Gwiazda pochwaliła się swoim ciałem w seksownym bikini i poinformowała swoich fanów, że tak wygląda 7,5 tygodnia po porodzie, czyli niecałe 2 miesiące! Słownie: D W A!

Zobacz: Marina pokazała prezent od Ani Lewandowskiej dla jej synka!

3/5
Marina
Instagram

Nie da się ukryć, że figura Mariny robi duże wrażenie. Do tej pory gwiazda nie zdradziła, jak dba o ciało, poza stosowaniem diety od Anny Lewandowskiej. Być może również korzysta z jej zestawów treningowych? W ogóle by nas to nie zdziwiło!

Zobacz: Marina dopiero urodziła, a już przeszła na dietę! Pomaga jej Anna Lewandowska! ZOBACZ MENU

4/5
Marina
Instagram

Wiemy natomiast, że poza wychowywaniem malutkiego Liama Marinie udaje się znaleźć również czas na powrót do pracy! Ostatnio pochwaliła się zdjęciem ze studia nagraniowego, a to oznacza tylko jedno -  niedługo jej fani usłyszą nowe utwory!

Zobacz: Marina wróciła do pracy miesiąc po porodzie (i nieprzespanej nocy!). "Ale w duszy jest radość"

Więcej na temat Marina