Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje swoje 30. urodziny
Instagram

Marina skończyła 30 lat! Mąż wyprawił jej wymarzoną imprezę i zaprosił gwiazdy! Zobacz, co się działo!

Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje swoje 30. urodziny
Instagram

Marina długo będzie pamiętała swoje 30. urodziny. Wojciech Szczęsny bardzo się o to postarał! Piłkarz wyprawił swojej ukochanej przyjęcie niespodziankę, na które zaprosił przyjaciół artystki. W internecie pojawiły się już pierwsze zdjęcia z tej hucznej imprezy. Kto pojawił się, aby na żywo zaśpiewać Marinie "Sto lat"? Zobaczcie poniżej!

Marina świętuje 30. urodziny

Marina 3 lipca skończyła 30 lat. Okrągłe urodziny gwiazdy natchnęły jej męża do tego, aby zorganizować dla niej imprezę niespodziankę. Artystka nie spodziewała się nawet, co ją czeka! Okazało się bowiem, że na tę wyjątkową imprezę przyszło wielu jej przyjaciół na czele z Anną Lewandowską oraz Patricią Kazadi. Impreza odbyła się w Cannes!

Żona Wojtka Szczęsnego pochwalił się w internecie zdjęciami oraz nagraniami, które zrobiła podczas tego wyjątkowego wieczoru.

Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. @wojciech.szczesny1  Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli.  Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych - napisała pod jedną fotografią Marina.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Marina i Wojtek świętowali pierwsze urodzinki ich syna. Z tej okazji wyprawili Liamowi huczną imprezę w stylu safari. Szczęśni wiedzą, jak się bawić!

Marinie składamy oczywiście najlepsze życzenia!

Na imprezie bawiła się m.in. Anna Lewandowska i Patricia Kazadi

Impreza z okazji 30. urodzin Mariny
Instagram

Podoba wam się jej urodzinowa stylizacja?

Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje swoje 30. urodziny
Instagram

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48