Marina długo będzie pamiętała swoje 30. urodziny. Wojciech Szczęsny bardzo się o to postarał! Piłkarz wyprawił swojej ukochanej przyjęcie niespodziankę, na które zaprosił przyjaciół artystki. W internecie pojawiły się już pierwsze zdjęcia z tej hucznej imprezy. Kto pojawił się, aby na żywo zaśpiewać Marinie "Sto lat"? Zobaczcie poniżej!

Reklama

Marina świętuje 30. urodziny

Marina 3 lipca skończyła 30 lat. Okrągłe urodziny gwiazdy natchnęły jej męża do tego, aby zorganizować dla niej imprezę niespodziankę. Artystka nie spodziewała się nawet, co ją czeka! Okazało się bowiem, że na tę wyjątkową imprezę przyszło wielu jej przyjaciół na czele z Anną Lewandowską oraz Patricią Kazadi. Impreza odbyła się w Cannes!

Żona Wojtka Szczęsnego pochwalił się w internecie zdjęciami oraz nagraniami, które zrobiła podczas tego wyjątkowego wieczoru.

Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. @wojciech.szczesny1 Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych - napisała pod jedną fotografią Marina.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Marina i Wojtek świętowali pierwsze urodzinki ich syna. Z tej okazji wyprawili Liamowi huczną imprezę w stylu safari. Szczęśni wiedzą, jak się bawić!

Marinie składamy oczywiście najlepsze życzenia!

Zobacz także

Na imprezie bawiła się m.in. Anna Lewandowska i Patricia Kazadi

Instagram

Podoba wam się jej urodzinowa stylizacja?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama