Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Marina pokazała twarz Klary Lewandowskiej! To będzie koniec jej przyjaźni z Anną?

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Marina świętuje pierwsze urodziny swojego synka Liama. Z tej okazji urządziła huczne przyjęcie, na którym zjawiło się sporo sławnych osób, wśród których byli również Anna i Robert Lewandowscy wraz z córeczką Klarą. Gdy Marina pokazywała na Instastories nagrania z imprezy, przez przypadek zaprezentowała światu... twarz Klary, która jest pilnie strzeżoną tajemnicą od narodzin dziewczynki!

Twarz Klary Lewandowskiej na nagraniu Mariny

Marina została mamą rok temu, 30 czerwca. Od momentu narodzin swojego synka poszła w ślady Lewandowskich i nie pokazuje jego twarzy. W ten sposób gwiazdy chronią prywatność swoich dzieci. Niestety, pokazując nagrania z urodzin, Marina najwyraźniej zapomniała o zasadach Ani i Roberta, przez co prawie 670 tys. osób (tylu followersów ma gwiazda) mogło zobaczyć twarz Klary.

Marina pokazała twarz Klary Lewandowskiej
Instagram

Nagranie szybko zniknęło z Instagramia Mariny, ale czy to wystarczy, by Lewandowscy nie obrazili się na gwiazdę?

Reakcja Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska najwyraźniej nie przejęła się tym, co zrobiła Marina. Gwiazda właśnie opublikowała zdjęcie z kobiecą częścią urodzinowej imprezy Liama i na fotografii widać również Marinę. Przy okazji Anna Lewandowska dodała opis w duchu "girl power", który świadczy o tym, że nie jest obrażona na swoją przyjaciółkę.

W kobietach jest siła💪, a razem potrafimy być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej wyjątkowe🙌 - napisała Anna Lewandowska. 

 

 

Marina świętuje 1. urodziny synka Liama

Marina z synem
Instagram

Lewandowscy nie pokazują twarzy Klary od jej narodzin

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski 18 maja na meczu
Instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08