Marina Marina - w co była ubrana w trakcie porodu? Marina Marina pokazała urocze zdjęcie z synem
Marina
1/5
Marina

30 czerwca tego roku Marina i Wojtek Szczęśni przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Liama. To była wyjątkowa chwila w ich życiu i - nie ukrywajmy tego - w życiu ich fanów. Marina przez długi czas ukrywała ciążę, nie pokazując zdjęć i nie mówiąc o swoim stanie. Jednak gdy została przyłapana przez paparazzi z ciążowym brzuszkiem, dopiero wtedy zdecydowała się podzielić z fanami radosną nowiną. Potem już bez oporów i chętnie prezentowała swoje ciążowe krągłości. Gdy Liam przyszedł na świat, na razie Marina pokazywała jedynie pojedyncze części ciała synka - rączki czy główkę. Czy to się zmieni i gwiazda zdecyduje się pokazać twarz Liama? Już to wiemy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: "Lecimy do taty" Marina pokazała urocze zdjęcie z Liamem tuż przed startem samolotu. Fani zachwyceni

2/5
Marina - w co była ubrana w trakcie porodu?

Pierwszym zdjęciem, jakie zdecydowała się pokazać Marina po narodzinach Liama, była jego słodka malutka rączka. Od tego czasu niewiele się zmieniło. Marina pokazuje jedynie rączki czy tył główki swojego syna. Fani zaczęli ostro komentować postępowanie gwiazdy i pytać ją w komentarzach na Instagramie, dlaczego ukrywa twarz syna.

 

Racja, po co wstawiać zdjęcie i zakrywać twarz

 

To po co w takim razie w ogóle pokazywać zdjęcia z dzieckiem? 

 

Zaczyna sie ,nie pokazywanie twarzy dziecka .Myslisz ze to takie modne🙄i zakrywanie jakimiś głupimi minkami👍

 

Marina odpowiedziała! 

Zobacz: Marina pokazała prezent od Ani Lewandowskiej dla jej synka! 

3/5
Marina
Instagram

Marina opublikowała długi wpis, w którym wyjaśniła, czy kiedykolwiek zdecyduje się pokazać twarz synka. Okazuje się, że nie ma takiego zamiaru!

 

 

A tak serio? Dajcie sobie co poniektórzy spokój z pytaniami, dlaczego nie pokazuję twarzy mojego dziecka. Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć dlaczego tego nie robię to nie ma sensu nawet wchodzić w dyskusję. Takiego wyboru dokonała większość mam które funkcjonują w świecie medialnym - napisała Marina na Instagramie.

 

 

Zobacz: Marina pokazała twarz Liama! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczycie! 

4/5
Marina pokazała urocze zdjęcie z synem

Marina podkreśliła, że jej decyzja nie wynika z fanaberii i nie zamierza jednocześnie udawać, że w jej życiu nic się nie zmieniło. 

 

Wszystkich nie zadowole, nawet nie probuję tak więc przypominam ,że obserwowanie tego profilu nie jest obowiązkowe.🤷🏻‍♀️ - napisała Marina.

 

Zobacz: Czy Marina zatrudni nianię do pomocy przy synku, Liamie? WIEMY!

5/5
Instagram

Myślicie, że Marina podjęła słuszną decyzję?

 

Zobacz: Marina pokazała urocze nagranie z Liamem! Jak wygląda młoda mama?