Marina spędza z synem wiele czasu i często publikuje zdjęcia nie tylko ze spacerów, ale pokazuje też, jak zajmuje się Liamem. Ostatnio wiele miejsca na Instagramie gwiazdy zajmują filmiki, na których piosenkarka pokazuje, jak przyrządza dania dla dziecka. Okazuje się, że Marina nie korzysta z popularnych słoiczków dla dzieci, ale samodzielnie gotuje dla synka. Zobaczcie, jak wygląda obiad Liama!

Reklama

Marina dba o zdrową dietę swojego syna!

Dania, które przyrządziła Marina, bardzo spodobały się obserwatorkom gwiazdy, które poprosiły, aby pokazała więcej pomysłów na potrawy dla dziecka, któremu rozszerzamy dietę. Piosenkarka bardzo chętnie opublikowała filmik z przykładowym obiadem i napisała:

Liam w ogóle nie przebiera, je wszystkie zmiksowane warzywa. Oczywiście zrobione wcześniej na parze. Nie muszę wcześniej, dzięki temu, jakiś niesamowitych dań wymyślać. Po prostu wrzucam wszystko, co najzdrowsze. I on po prostu je wszystko -powiedziała w relacji na Instastories gwiazda.

Zobacz także: Wojciech Szczęsny skomentował zdjęcie Mariny. Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta!

Okazuje się, że Marina stosuje się do wytycznych zalecanych przez dietetyków i dba o zdrową dietę Liama, ucząc go jedzenia warzyw i owoców.

Tak wygląda po zrobieniu zupa. Do tego dodajemy co drugi dzień jajko i oczywiście mięsko albo rybka - dodała w swojej relacji wokalistka.

To kolejna gwiazda, która promuje zdrowy styl odżywiania i zachęca do niego swoje fanki. Niedawno Sara Boruc pokazywała, jak powinna wyglądać zbilansowana dieta kobiety w ciąży i jej obserwatorki były zachwycone!

Zobacz także

Marina pokazała, w jaki sposób przygotowuje posiłki dla swojego syna

Instagram

Marina przyznała, że Liam zjada wszystko!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama