Marina Łuczenko
Być może skuszą się tylko inne WAGs...
1/5
Marina Łuczenko

Prawdziwa gratka dla wielbicielek mody, które są zafascynowane stylem ubierania Mariny Łuczenko! Piosenkarka, a prywatnie żona piłkarza Wojciecha Szczęsnego zorganizowała wyprzedaż swoich ubrań. Marina założyła specjalny profil na Instagramie, na którym wystawia na sprzedaż m.in. własne buty i torebki. Co sprzedaje gwiazda? Tylko modowe perełki od największych światowych projektantów! Jest w czym wybierać. Jedynym problemem mogą być... ceny! 

 

Przeczytaj: Marina nosi trencz w kratkę za 12 tysięcy złotych! My znaleźliśmy podobne już za... 139 złotych SHOPPING

 

Marina Łuczenko uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Piosenkarka uwielbia ubrania z najwyższej półki, które zestawia ze sobą z dużym wyczuciem. Zobaczcie na następnych stronach, co można upolować z szafy Mariny!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska i Marina w niemal tej samej stylizacji w Paryżu – która wygląda lepiej? POJEDYNEK

2/5
wyprzedaż u Mariny
Instagram

- Moje drogie, korzystając z wiosennych porządków... Zapraszam was do outletu, gdzie są wystawione również moje rzeczy. W większości nowe bądź kilka razy założone, w idealnym stanie. W 100% oryginalne! - zachęca Marina na Instagramie.

Co można kupić w outlecie?

3/5
wyprzedaż u Mariny
Instagram

Profil nazywa się "lovedbymara". Obecnie obserwuje go niemal 2 tysiące osób. Na profilu można znaleźć m.in. torebkę Chanel, sandały Giussepe Zanotti czy botki Louis Vuitton. Wszystkie rzeczy prezentują się spektakularnie, podobnie jak ich ceny...

4/5
wyprzedaż u Mariny
Instagram

Za uwielbianą przez fashionistki torebkę Chanel BOY trzeba zapłacić 12 tys. zł.

5/5
wyprzedaż u Mariny
Instagram

Srebrne sandały Giuseppe Zanotti na obcasach to wydatek rzędu 3,5 tys. zł. Skusicie się? :)

Więcej na temat Marina