Marietta z "Hotelu Paradise" po raz pierwszy pojawiła się na oficjalnej imprezie i zadebiutowała na ściance! Jak prezentowała się zwyciężczyni hitu TVN 7? Musicie zobaczyć zdjęcia z otwarcia nowego salonu kosmetycznego w Warszawie! Marietta wybrała bardzo seksowną i kobiecą stylizację. Spójrzcie tylko na najnowszy look gwiazdy "Hotelu Paradise"!

Reklama

Marietta z "Hotelu Paradise" debiutuje na oficjalnej imprezie

Marietta wzięła udział w pierwszej edycji "Hotelu Paradise" i razem z Chrisem wygrała show TVN7. Para zdobyła ogromną sympatię widzów i naprawdę sporą popularność. Teraz Marietta w towarzystwie m.in. Pauli Tumali czy Dominiki Tajner pojawiła się na pierwszej oficjalnej imprezie! Marietta zadebiutowała na ściance w bardzo seksownej stylizacji. Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" wybrała krótką białą sukienkę marki Lou za 399 złotych. Look Marietty uzupełniłu czarne sandałki na słupku. Fajnie wyglądała? Naszym zdaniem jej sukienka to hit!

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia salonu „Wish” Darii Najhajt oraz „Marshall Lashes” Roksany Dąbkowskiej. Spójrzcie na stylizacje Marietty, Pauli Tumali i Dominiki Tajner. Który look jest najfajniejszy?

Zobacz także: Gdzie pracuje i na czym zarabia Marietta z "Hotelu Paradise"? Zdradziła nam to!

Marietta pokazała się w jasnej mini marki Lou.

Zobacz także
East News

Na imprezie pojawiły się również Paula Tumala i Dominika Tajner.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama