Marietta Hotel Paradise
Instagram/ Marietta Hotel Paradise

Marietta z "Hotel Paradise" okłamała bliskich! Dlaczego ukrywała swój udział reality-show?

Marietta Hotel Paradise
Instagram/ Marietta Hotel Paradise

Marietta jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek "Hotel Paradise", która była najdłużej w programie i dotarła do finałowego tygodnia. Ostatnio opublikowała na Instastories obszerną relację, w której wyznała między innymi: jak reaguje na negatywne komentarze i zdradziła też, dlaczego nie powiedziała znajomym o udziale w reality-show. O co chodzi?

Marietta z "Hotel Paradise" ukrywała swój udział w programie! ?

Marietta na Instagramie przyznała, że nie powiedziała znajomym o udziale w "Hotel Paradiese". Sama nie sądziła, że zostanie na Bali tak długo i wyznała, że leci z mamą do Egiptu:

Wyobraźcie sobie, że ani na tych świętach, ani na sylwestrze nikt nie wiedział, że lecę na Bali. Powiedziałam wszystkim znajomym, że lecę z mamą do Egiptu na dwa tygodnie - powiedziała szczerze Marietta na Instastories.

Marietta przyznała, że udział  w programie był dla niej wielką przygodą i ma mieszane uczucia, kiedy sezon dobiega końca:

Nie spodziewałam się, że tak daleko zajdę i powiem wam, że z jednej strony cieszę się, że to się już kończy. Z drugiej strony jest mi smutno.

Marietta z "Hotel Paradise" o krytycznych komentarzach na swój temat

Uczestniczka reality-show dodała też, że nie jest łatwo czytać krytyczne komentarze na swój temat, ma jednak świadomość, że widzowie widzieli tylko część tego, co tak naprawdę działo się między uczestnikami. Zapowiedziała, że po finałowym odcinku ma zamiar ujawnić co nieco na temat kulis realizacji programu. Już nie możemy się doczekać!

To jest trochę ciężar, bo cały czas oceniacie nasze zachowania tylko na podstawie tego, co zobaczycie w odcinku, a przecież tam się działo dużo więcej i naprawdę, są sytuacje, które zostały przedstawione w okrojony sposób - dodała Marietta.

Zobacz także: Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady!

Marietta nie sądziła, że uda jej się tak długo pozostać w programie.

Hotel Paradise - tydzień finałowy

Marietta i Chris będą razem po programie?

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40