Marianna Schreiber z dekoltem do pasa wybrała się do Europarlamentu. W sieci burza

Marianna Schreiber pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z wizyty w Europarlamencie. Dekolt do pasa to dopiero początek! Pod jej zdjęciem rozpętała się burza, a internauci nie kryją oburzenia.

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber od samego początku swojej medialnej kariery wzbudza wiele emocji. Była uczestniczka programu „Top Model” i żona polityka PiS, który chce się z nią rozwieść, nie boi się co i raz zaskakiwać swoich obserwatorów i tak też było tym razem. Schreiber podzieliła się zdjęciami z Europarlamentu, a internauci od razu zwrócili uwagę na jej strój.

Advertisement MPU article

Marianna Schreiber z dekoltem do pasa wybrała się do Europarlamentu

Marianna Schreiber w ostatnim czasie miała możliwość odwiedzić Europarlament, czym chętnie podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Jej wizyta obeszłaby się pewnie bez większego echa, gdyby Marianna nie założyła ultrakrótkiej sukienki z ogromnym dekoltem i szpilek. Internauci przecierali oczy ze zdumienia i nie żałowali jej ostrych słów. Schreiber oczywiście zareagowała na  komentarze.

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber
Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber udostępniła zdjęcie z wizyty w Europarlamencie i opatrzyła je wymownym wpisem.

Lepiej wyglądać tak jak ja w Europarlamencie, niż być polskim europarlamentarzystą i wstydzić się kraju z którego się pochodzi. Ze specjalną dedykacją dla dwóch parlamentarzystów.
napisała Marianna.

Niedoszła modelka postanowiła napisać kilka słów do hejterów.

A do hejterów - jest to bardzo przykre, że Wasze większe wzburzenie wywołuje moja kiecka niż to co robią z Wami politycy. To pokazuje, że przywiązując wagę do rzeczy kompletnie nieistotnych dla Wasze życia, dajecie się sterować i rozgrywać jak małe dzieci w sprawach naprawdę ważnych.
oceniła Schreiber.
Instagram Embed
url: https://www.instagram.com/p/C66F4zlIbuJ/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Duża część internatów była zbulwersowana strojem Marianna Schreiber do Europarlamentu, a to nie pierwszy raz kiedy niedoszła modelka szokuje swoim strojem. Jakiś czas temu żona ministra PiS opublikowała zdjęcie z gadżetem sado-maso.

Szczerze to wygląda to tanio, wulgarnie i infantylnie. Współczuję Pani jeśli tego Pani nie widzi
Myślę, że są miejsca, w których powinniśmy ubierać się adekwatnie
Pani Mario jest Pani śliczną kobietą, rozumiem zdanie, że każdy ubiera się jak chce, ale są pewnie miejsca i sytuacje, kiedy trzeba się ubrać odpowiednio
Maryśka tak ubrana to ty ze mną na melanż cho!

A waszym zdaniem strój Marianny Schreiber jest odpowiedni do Europarlamentu?

Advertisement MPU article

Zobacz także: Marianna Schreiber szokuje odważnym zdjęciem z mężczyzną! Fani: „słabe to”.

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber
Instagram@marysiaschreiber