Marek Molak, znany z roli Huberta Pyrki w serialu "Barwy Szczęścia", został po raz drugi tatą! Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z maleństwem, zdradził też jego płeć i imię! To chłopiec, którzy przyszedł na świat 10 sierpnia 2019 roku o godz. 2:25!

Reklama

Marek Molak z "Barw Szczęścia" został ojcem!

Marek Molak po raz pierwszy tatą został w 2013 roku. Ze związku z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz ma syna, Krzysztofa. Para rozstała się w 2016 roku. Od kilkunastu miesięcy gwiazdor spotyka się z tajemniczą Daną, która pochodzi z Ukrainy. Aktor często pokazuje zdjęcia z partnerką na swoim Instagramie. Nie mają ślubu.

Teraz Dana i Marek zostali rodzicami. Na świecie pojawił się chłopiec, którzy otrzymał imię po tacie - Marek Junior. Na drugie zaś Daniel:

Zobacz także

KRĄG ŻYCIA MAREK DANIEL 10.08.2019 2:25 Nie wiem nawet co powiedzieć - napisał krótko Marek i pokazał urocze zdjęcie z synkiem tuż po porodzie.

Parze serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla chłopca!

Reklama

Marek Molak jest nie tylko aktorem, ale i wokalistą. W 2018 roku wziął udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie wcielał się m.in. w Grzegorza Hyżego. Dotarł do finału, a ostatecznie zajął trzecie miejsce.

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama