Barwy Szczęścia - Marek Molak został ojcem

Gwiazdor "Barw Szczęścia" po raz drugi został ojcem! Znamy płeć i oryginalne imię

Barwy Szczęścia - Marek Molak został ojcem

Marek Molak, znany z roli Huberta Pyrki w serialu "Barwy Szczęścia", został po raz drugi tatą! Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z maleństwem, zdradził też jego płeć i imię! To chłopiec, którzy przyszedł na świat 10 sierpnia 2019 roku o godz. 2:25! 

Marek Molak z "Barw Szczęścia" został ojcem!

Marek Molak po raz pierwszy tatą został w 2013 roku. Ze związku z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz ma syna, Krzysztofa. Para rozstała się w 2016 roku. Od kilkunastu miesięcy gwiazdor spotyka się z tajemniczą Daną, która pochodzi z Ukrainy.  Aktor często pokazuje zdjęcia z partnerką na swoim Instagramie. Nie mają ślubu. 

 

 

Teraz Dana i Marek zostali rodzicami. Na świecie pojawił się chłopiec, którzy otrzymał imię po tacie - Marek Junior. Na drugie zaś Daniel:

KRĄG ŻYCIA MAREK DANIEL 10.08.2019 2:25 Nie wiem nawet co powiedzieć - napisał krótko Marek i pokazał urocze zdjęcie z synkiem tuż po porodzie.

Parze serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla chłopca! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KRĄG ŻYCIA MAREK DANIEL 10.08.2019 2:25 Nie wiem nawet co powiedzieć. #newborn #proud #dumnytata #marekmolak

Post udostępniony przez Marek Molak (@marek_molak)


Marek Molak jest nie tylko aktorem, ale i wokalistą. W 2018 roku wziął udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie wcielał się m.in. w Grzegorza Hyżego. Dotarł do finału, a ostatecznie zajął trzecie miejsce. 

Marek Molak
EastNews

Więcej na temat Barwy szczęścia Marek Molak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09