Ojciec Oli Kisio - Marek Kisio
ONS
Newsy

Mamę Kisio poznaliśmy jako "gwiazdę". Kim jest ojciec aktorki? Ma jeszcze ciekawszą historię niż Izabela

Utrzymuje z nim kontakt?

Matkę Aleksandry Kisio zna już chyba każdy - Izabela Kisio-Skorupa od kilku miesięcy stara się zostać gwiazdą salonów, powołując się na wszelkie znajomości z celebrytami, czy nawet milionerami. Niedawno wdała się w głośny konflikt z Rafalalą, która podobno próbowała jej pomóc. Rozpętała się z tego szokująca afera. Przypomnijmy: Starcie Izabeli Kisio i Rafalali przed kamerą. Padają bardzo ostre wyzwiska

Aktorka oficjalnie nie chce mieć żadnych kontaktów z matką, która w wielu wywiadach poniżyła córkę nazywając np. "skamieniałym złem". Okazuje się, że zupełnie inaczej jest z jej ojcem, Markiem Kisio. Mężczyzna był do niedawna działaczem samorządowym w Stargardzie Szczecińskim. W 2013 roku zrezygnował z funkcji sekretarza miasta po skandalu w związku z oskarżeniami o współpracę z SB i kłamstwa lustracyjne.

W latach 80. mąż Izabeli Kisio-Skorupy mieszkał w Szwecji, skąd miał pisać donosy jako TW "Nieśmiały". Teraz pracuje w lokalnym ugrupowaniu politycznym Stargard XXI, a także pełni funkcję V-ce Prezesa Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki.

Warto zaznaczyć, że Aleksandra nigdy o nim nie wspominała. Jak udało nam się ustalić, ma z nim jednak doskonały kontakt.Ojciec jest jedyną podporą aktorki, często się odwiedzają, a już niedługo pan Marek przyjdzie zobaczyć swojego wnuczka.

Zobacz:  Ola Kisio długo zastanawiała się jak nazwać syna. Decyzja w końcu zapadłaOjciec Oli Kisio Marek KisioAleksandra Kisio w ciąży na salonach:

Ola Kisio w reklamie banku
AKPA
Newsy
Skandal z matką nie przeszkodził Kisio w karierze. Właśnie podpisała kolejny kontrakt
Zagrała u boku znanego aktora

Aleksandra Kisio to znana wszystkim aktorka serialowa. Co prawda szczyt swojej kariery ma już za sobą, ale za sprawą roli w "Pierwszej miłości" powoli zaczęła odbudowywać swoją karierę i wracać na salony. Co prawda dużo więcej mówi się o jej matce, Izabeli Kisio , która zdążyła już zasłynąć kilkoma kontrowersyjnymi wypowiedziami. Przypomnijmy: Mama Kisio: "Dzwoniła do mnie z jachtów żeby przysłać pieniądze" W jednym z wywiadów Iza powiedziała, że to ona stoi za największymi sukcesami swojej córki. Kiedy ona się nią opiekowała, ta mogła liczyć na główne roli w największych produkcjach. Czas pokazał, że młoda aktorka świetnie radzi sobie bez pomocy swojej matki. Oprócz roli we wspomnianej "Pierwszej miłości", pojawiła się również w obsadzie nowego serialu "Kumple", a także w reklamie banku u boku samego Kevina Spacey. W krótkiej reklamówce Kisio pojawia się jako atrakcyjna towarzyszka aktora. Tym samym dołączyła do grona gwiazd z którymi gwiazdor wystąpił w spotach banku. Zobacz:  Matka atakuje Kisio: "Nie szanuje mnie, załatwiałam jej główne role. We dwie przewróciłybyśmy rynek!"   Ola Kisio w nowym serialu:

Kuba Wojewódzki drwi z matki Oli Kisio
ONS
Newsy
Wojewódzki docenia popularność matki Oli Kisio. Drwi jednak z jej pomysłu na bloga
Kuba zabrał głos w sprawie

Wszyscy fani Izabeli Kisio Skorupy czekają na start jej blogowego moda. Matka Aleksandry Kisio nagrała już zajawkę programu, w której tańczy i śpiewa jak rasowa gwiazda. To może być nowy hit sieci. Przypomnijmy: Hit! Taniec na ściance, przesyłanie buziaków... Tak Mama Kisio promuje swoje modowe show Popularność jej bloga docenił nawet Kuba Wojewódzki , który w swoim nowym felietonie dla Polityki poświęcił Izabeli trochę miejsca. Oczywiście nie brakowało złośliwości w jego stylu, ale to i tak dość łagodna opinia, biorąc pod uwagę fakt, że celebrytka jest teraz w ogniu krytyki: To jedno z najgorętszych ostatnio nazwisk w Polskim szołbiznesie, czyli Mama Kisio. Legendarna już mama aktorki Aleksandry Kisio będzie prowadzić program „Modowy Rentgen” w serwisie YouTube. Oceni w nim stylizacje gwiazd oraz udowodni, że promieniowanie X to dla niej chleb powszedni - napisał Izabela na pewno odpowie. Jej aktywność na Facebooku ostatnio zaskakuje. Zobacz: Górniak i Mamę Kisio łączy bliska znajomość? Zaskakujący komentarz Izabeli pod wpisem Edyty   Kuba Wojewódzki ucieka z ramówki TVN:

Ola Kisio o swojej matce
ONS/Akpa
Newsy
Kisio pierwszy raz o wybrykach matki: Każda nowa wiadomość na ten temat sprawia, że...
Ola w końcu zabrała głos

Izabela Kisio-Skorupa zaistniała w mediach już kilka lat temu, towarzysząc swojej córce Aleksandrze Kisio na branżowych imprezach. Potem zrobiło się o niej głośno w kontekście ich konfliktu, a tabloidy donosiły, że obie panie nie mają już ze sobą kontaktu. To jednak nie przeszkadza Izabeli w próbie podbijania salonów - nie zawsze udanej. Przypomnijmy: Kisio próbowała wejść na imprezę Party bez zaproszenia: "Ja tylko na godzinkę!" Mamy wideo Do tej pory Aleksandra konsekwentnie odmawiała udzielania komentarzy dotyczących zachowania matki i jej głośnych wywiadów. Teraz jednak przerwała milczenie w programie KobiecymOkiem.tv i skonfrontowana z pytaniem o Izabelę przyznała, że cała sytuacja jest bardzo smutna i rzeczywiście nie utrzymuje żadnych kontaktów z matką. Podkreśla też, że z uwagi na to, iż spodziewa się dziecka, stara się nie zaprzątać sobie głowy tą sprawą, a kolejne ekscesy Izabeli ją po prostu stresują.   Kisio: Nie komentowałam tej sprawy od samego początku i nadal nie chcę jej komentować. Myślę, że cokolwiek bym powiedziała, będzie wykorzystane przeciwko mnie i media będą to wykorzystywały. Nie chcę ciągnąć tej sprawy, szczególnie w tej chwili, gdy jestem w ciąży. Nie mam ochoty się tym zajmować. Każda nowa wiadomość na ten temat bardzo mnie stresuje i dlatego nie chcę się tym zajmować, szczególnie w stanie, w którym jestem. Teraz nie mamy kontaktu, czy to smutne? Tak. Radzę sobie z tą sytuacją, nie mam innego wyjścia - mam ogromne wsparcie w moim partnerze. KobiecymOkiem.tv: Jest Ci czasami wstyd za to co robi twoja mama? Kisio: A jak myślisz? Powinna do niej wyciągnąć rękę czy dalej ignorować? Zobacz: Matka Oli Kisio na bogato w wielkim futrze. Zapowiada nowe gwiazdorskie projekty Izabela Kisio-Skorupa w Sopocie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner