Ojciec Oli Kisio - Marek Kisio
ONS

Mamę Kisio poznaliśmy jako "gwiazdę". Kim jest ojciec aktorki? Ma jeszcze ciekawszą historię niż Izabela

Ojciec Oli Kisio - Marek Kisio
ONS

Matkę Aleksandry Kisio zna już chyba każdy - Izabela Kisio-Skorupa od kilku miesięcy stara się zostać gwiazdą salonów, powołując się na wszelkie znajomości z celebrytami, czy nawet milionerami. Niedawno wdała się w głośny konflikt z Rafalalą, która podobno próbowała jej pomóc. Rozpętała się z tego szokująca afera. Przypomnijmy: Starcie Izabeli Kisio i Rafalali przed kamerą. Padają bardzo ostre wyzwiska

Aktorka oficjalnie nie chce mieć żadnych kontaktów z matką, która w wielu wywiadach poniżyła córkę nazywając np. "skamieniałym złem". Okazuje się, że zupełnie inaczej jest z jej ojcem, Markiem Kisio. Mężczyzna był do niedawna działaczem samorządowym w Stargardzie Szczecińskim. W 2013 roku zrezygnował z funkcji sekretarza miasta po skandalu w związku z oskarżeniami o współpracę z SB i kłamstwa lustracyjne.

W latach 80. mąż Izabeli Kisio-Skorupy mieszkał w Szwecji, skąd miał pisać donosy jako TW "Nieśmiały". Teraz pracuje w lokalnym ugrupowaniu politycznym Stargard XXI, a także pełni funkcję V-ce Prezesa Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki.

Warto zaznaczyć, że Aleksandra nigdy o nim nie wspominała. Jak udało nam się ustalić, ma z nim jednak doskonały kontakt.Ojciec jest jedyną podporą aktorki, często się odwiedzają, a już niedługo pan Marek przyjdzie zobaczyć swojego wnuczka.

Zobacz:  Ola Kisio długo zastanawiała się jak nazwać syna. Decyzja w końcu zapadłaOjciec Oli Kisio Marek KisioAleksandra Kisio w ciąży na salonach:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00